Genital Estetik

KIZLIK ZARI DİKİMİ
KLİTORAL HUDOPLASTİ
LAZERLE GENİTAL BÖLGE RENK AÇMA, BEYAZLATMA
VAJİNOPLASTİ ESTETİĞİ
Vajinal daraltma ameliyatı (vajinoplasti) nedir? Vajinoplasti; vajinayı yeniden şekillendiren herhangi bir işlem için kullanılan genel bir terimdir. Hem vajina girişini hemde vajinal kanalın kozmetik ve işlevsel işlemlerini içerir. Çoğu zaman..
GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ
GENİTAL BÖLGE ESTETİĞİ Genital bölge estetiği, her geçen gün dünyada yaygınlaşmakta olup, hem kozmetik hem de medikal nedenlerle yapılmaktadır. Kozmetik neden ile yapılan ameliyat kadının kendine olan özgüvenini artırmakta, cinsel..
LAZERLE İDRAR KAÇIRMA TEDAVİSİ
Ameliyatsız lazerle idrar kaçırma tedavisi Merkezimizde kullanılan IncontiLase (Lazerle İdrar Kaçırma Tedavisi) ile ameliyat, anestezi, kesi ve dikiş olmadan idrar kaçırma probleminiz çözülebilir. Hasta memnuniyeti yüksek olan ve yaşam kalitesini..
KLİTORAL HUDOPLASTİ
Klitoris Bölgesi  klitoris bölgesi estetiği, klitoris üzerindeki cilt katlantılarının alınması; böylelikle klitoris üstü bölgesindeki kırışıklıkların giderilerek bu bölgeye daha estetik bir görünüm kazandırmayı amaçlayan bir operasyondur. Halk arasında klitoris düzeltme operasyonu olarak da..
LAZERLE GENİTAL BÖLGE RENK AÇMA, BEYAZLATMA
Genital bölge değişik nedenlerden dolayı zamanla esmerleşme, bölgesel veya geniş renk koyulaşması, siyahlaşma, özetle kararma sorunları ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu tür durumlarda lazer hem büyük dudaklara hem de küçük..
LABİYOPLASTİ SONRASI BAKIM NASIL OLMALIDIR?
Labiyoplasti Sonrası Bakım Nasıl Olmalıdır? Operasyondan sonraki, 6 hafta için egzersiz veya ağır kaldırma yasaktir. Cinsel aktivite yasaktır. Hafif ve yavaş yürüyüşe izin verilmektedir. Ameliyat bölgesi günlük olarak sabun ve..
LABİYOPLASTİ NEDİR?
Labioplasti nedir? (İç ve dış genital dudak estetiği) Labioplasti genital estetik operasyonları içerisinde; iç dudak ve dış dudak estetiği için kullanılan ortak bir terimdir ama aslında günümüzde labioplasti ile anlatılmak..
VAJİNA DARALTMA VE VAJİNA GENİŞLEME SEBEPLERİ
Vajinoplasti (VAJİNA DARALTMA ) NEDİR? Vajinoplasti, çeşitli sebeplerle genişleyerek bol bir forma dönüşmüş olan vajina’nın kaslarına yapılan estetik operasyon ile bu kasların daraltılmasına verilen addır. Vajina kaslarında meydana gelen bollaşma..
VAJİNA DARALTMA NEDEN YAPILIR?
1. Cinsel Haz ve Tatminsizlik yaşanıyorsa: Vajinoplasti (genital daraltma)ameliyatı olan hastalar, kalitesiz cinsel yaşamın , daraltma ameliyatı sonrası belirgin bir şekilde düzeldiğini ifade etmektedir. Vajinadaki genişliği ortadan kaldıran bu ameliyatta, cinsel..
VAJİNA DARALTMA AMELİYATLARININ RİSKLERİ NELERDİR?
Vajinal Daraltma Ameliyatları’nın Riskleri Nelerdir? Vajina daraltma ameliyatı deneyimli jinekolog cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Böylece yüz güldürür ve hasta memnuniyetini sağlar. Alanında uzman olmayan hekimler tarafından uygulandığında bir takım ciddi riskleri..
Tıkla Hemen Bizi Ara!
Open chat