Edirne Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları 

Kızlık zarı dikimi genellikle jinekolog doktorlar tarafından yapılan cerrahi bir işlemdir. Onarım kalıcı ve geçici olmak üzere başlıca 2 şekilde uygulanır. Edirne kızlık zarı dikimi fiyatları için belirleyici faktörler şunlardır;

  • Kızlık zarını dikecek doktor seçimi
  • İşlemin yapılacağı il
  • Uygulanacak olan anestezi şekli
  • Onarım yönteminin nasıl olacağı (kalıcı ya da geçici)

Kızlık zarı dikimi deneyim ve tecrübe gerektiren bir operasyondur. Her jinekolog bu operasyonu uygulamayabilir. Güncel Edirne kızlık zarı dikimi fiyatı tüm bu faktörlerce belirlenmekte olup ücret bilgisini bizleri arayarak alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak içinaşağıda bulunan TELEFON veya  WhatsApp butonlarınu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hastalar yoğun bir endişe ve kaygı ile kızlık zarı muayenesi veya kızlık zarı dikimi için gelirler. Tam bir ilişki olmasa da hafif kanamanın olması şüphesiyle pek çok genç bayan bekareti ile ilgili kesin emin olmak ister.

Kızlık Zarı Dikimi Edirne

Kızlık zarı bozulma şekline göre geçici kızlık zarı dikimi veya kalıcı kızlık zarı dikimi (hymenoplasti) mümkündür. Flep yöntemi yani kalıcı kızlık zarı dikiminde vajina duvarından alınan dokularla yeni bir kızlık zarı oluşturulur. Geçici kızlık zarı dikimi ise evlenmeden veya cinsel birleşmeden 2-6 gün önce kızlık zarına dikiş konarak yapılır.

Her iki işlemde de lokal anestezi uygulanır ve 15-20 dakika süren yüksek riski olmayan operasyonlardır. Hem kalıcı hem de geçici kızlık zarı tamiri ile ilk ilişki sonrası gelen kanama elde edilir.

Telefon
Instagram