ANADOLU YAKASINDA KIZLIK ZARI DİKEN HASTANELER İSTANBUL

Ataşehir/Kadıköy/Üsküdar/Pendik/Kartal/Tuzla/Gebze/Ümraniye

İstanbul Anadolu yakasında kızlık zarı diken hastanelerden birini arıyor olabilirsiniz, oldukça hassas bir konu, detayları okumadan önce arayabilir, ayrıca  yazarak bilgi alabilir veya zar diktirme fiyat listemizi sorabilirsiniz. Mesela, kızlık zarı diken en iyi doktor İstanbul’un hangi semtinde muayenehane işletiyor, kızlık zarı dikimi İstanbul Pendik ve Kartal bölgesinde neden  tercih ediliyor, kızlık zarı dikimi İstanbul da  hangi jinekologlar tarafınca yapılıyor, sgk anlaşmalı kızlık zarı dikimi yapan hastaneler İstanbul’da hangi yakada daha fazladır ve yapılan işlemi sgk , e nabız ,  e devlet kayıtlarına işlemeleri neden zorunludur, ayrıca sgk anlaşmalı olmayan özel jinekolog muayenehanelerinde kızlık zarı dikimi İstanbul fiyatları kaç liradan başlar, himenoplasti istanbul’da neden en fazla uygulanan genital estetik ameliyat olmuştur, kızlık zarı diken en iyi jinekolog Avrupa yakası ve Anadolu yakası istanbul’da kimdir,? himenoplasti sonrası bakımda dikkat edilmesi gereken en önemli konu nedir, İstanbul Anadolu yakasında kızlık zarı diken hastaneler neler?  şeklinde sorulara da yanıt buluyoruz.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


Günümüzde kızlık zarı dikiminin genellikle özel hastane veya tıp merkezlerinde yapılması tercih edilmiyor, genellikle hastaların çoğu özel jinekolog muayenehanelerini tercih ediyorlar, bunun nedeni ise  tüm özel hastane ve tıp merkezlerinin sgk anlaşmalı olması ve bu anlaşmaya göre yapılan tüm cerrahi müdahale ve tedavilerin direkt olarak sgk sicil sistemine kaydedilme mecburiyetidir. Bu durumda aradan yıllar bile geçse başka sebeplerle devlet hastanesi veya bir özel hastaneye başvurduğunuzda, giriş – çıkış sgk işlemlerinizde sağlık kayıtlarınızda böyle bir ameliyatın varlığı sizi rahatsız edebilir.

Gizlilik konusu bir yana himenoplasti ameliyatları diğer jinekolojik ameliyatlar gibi sıradan operasyonlar olmadığı için her jinekoloğun bakirelik ameliyatları konusunda elinin iyi olması ve tecrübesi beklenemez, hatta jinekologların %98 i hayatında hiç kızlık zarı dikimi yapmamıştır desek  abartılı değildir, bazıları dini sebeplerle bu işleme sıcak yaklaşamaz. Bu durumda kızlık zarı dikimi yapan hastaneleri aramaktansa en iyi sonucu almak için kızlık zarı dikim konusunda geniş tecrübesi olan ve hasta yorumları en iyi olan doktorları tercih etmekte mantık olabilir.

Kızlık Zarı Dikimi Ne Kadar?

İstanbul’da himenoplasti ameliyatı yaptırmak isteyen birçok genç bayan öncelikle kızlık zarı dikimi ne kadar fiyat sorusuna cevap ararlar ve kızlık zarı diken en iyi doktorlara ulaşarak zar dikimi ücretlerinin ne kadar  olduğunu öğrenmeyi isterler.  sağlık sektöründe yapılan işlem fiyatlarını  kızlık zarı diktirme maliyetlerini direkt olarak web sitesine yazamıyoruz ama İstanbul Şişli’deki ve Beylikdüzü, Ümraniye Ataşehir  muayenehanemizi telefonla arayarak veya  bize yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Hasta Hakları Yönetmeliği gereğince bilgileriniz gizli tutulacaktır. Rahat olabilirsiniz.

Yaklaşık 20 yıldır kızlık zarı dikimi üzerine çalışıyoruz, hergün bu işlemleri yaptığımız için artık deneyim kazandık. Dolayısı ile himenoplasti amliyatları konusunda aşırı tecrübe sahibi olduğumu söylesek bu mübalağa olmaz. Bekaret tamiri konusunda hastanın durumuna uygun çok sayıda  değişik operasyon yapıyoruz , kalıcı flep, çift kat flep, flep ve daraltma, flep + daraltma, flep + daraltma + labioplasti, çift kat flep, çift kat flep ve diğer uygulamalı versiyonları ile birlikte birçok ameliyat metodu üzerinde çalışıyoruz,  tabiki kızlık zarı dikimi fiyat aralıkları da bu yapılan işlemlerin çeşidine göre değişiyor, kişinin kızlık zarı yırtılma durumuna göre ücret değişmez.

Kızlık zarı dikimi ücreti 2021  kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve bizim forum sayfalarımızda bahsediliyor, kızlık zarı dikimi yaptıranların yorumları her makalenin altında yer alıyor, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları,  kızlık zarı dikimi fiyatı için  WhatsApp dan liste isteyebilirsiniz, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı , kalıcıya göre daha ucuzdur, yapay kızlık zarı , boya poşedi olup ancak şaka amaçlı kullanılan ürünlerdir, ilk ilişkide kullanılmaz.

Kızlık Zarı Çeşitleri

Kadınlarda bekaret zarı hiçbir zaman standart şekil ve konumda bulunmaz, nerdeyse her kişide farklı bir kızlık zarı çeşidi vardır. Kadınlarda sık rastlanan kızlık zarı çeşitlerini sıralarsak ; en çok ortada tek delikli annüler tip kızlık zarı çeşidi ile karşılaşıyoruz, bunun dışında elek şeklinde cribriform himen, köprüsel yapıda septalı çeşit kızlık zarı, hilal şeklinde veya imperforat yani tam kapalı kızlık zarıda halk arasında rastladığımız çeşitlerdendir. Esnek kızlık zarı tabir edilen himen çeşidi ise ortada tek delikli annüler tipin ortasındaki deliğin 2 kat daha büyük olan modelidir.


Kızlık Zarı Bozulması

Bekaretin kaybedilme endişesi çok sık gündeme geliyor, birçok genç kız bizi arayarak sürtünme veya mastürbasyonla kızlık zarı bozulması ortaya çıkar mı diye soruyor, genelde evlilik öncesi dönemde yaşanan tam birleşme içermeyen ön sevişmelerde birkaç damla kızlık zarı kanı gelmesi veya  daha fazla miktar kanamalarında bu şüphe ortaya çıkıyor. Kızlık zarının sadece penisin vajinaya tam girmesi ile bozulabileceği yanlıştır, vajinanın en dışında yer alan ve yırtılma konusunda fazla efor gerektirmeyen bir oluşumdur kızlık zarı. Ayrıca böyle bir durumda kızlık zarı kanaması olduysa zarın patlamış olma ihtimali yüksektir. Bu durum sadece kızlık zarı muayenesi ile kesinleşir.

Kızlık Zarı  Yırtılması ( Hymen Yırtılması) Nasıl Olur?

Cinsel ilişki ile veya herhangi  yabancı bir cisim vajinaya girdiğinde eğer penis veya uygulanan yabancı cisim-alet  kızlık zarının ortasındaki  açıklıktan büyükse yırtılır ve  kanama olur . Bu yırtılma bazı   birkaç farklı yerden olmaktadır. Eğer cinsel beraberliğe ilk ilişkiden sonra  devam edilirse yırtılmanın olduğu yerden kanama  az az  gelmeye devam eder. İlk yırtılmadan  3-4 gün sonra yırtık yeri kendiliğinden  iyileşmeye başlar. İlk ilişki sonrası kanama miktarı ve süresi kızlık zarının kalınlığına- yapısına – elastikiyetine ve cinsel birleşmenin şekline bağlıdır. Kızlık zarı yırtılıp aradan 10-15 gün geçtikten sonra kızlık zarının ne zaman yırtıldığını ve kızlığın bozulduğunu anlamak mümkün değildir.

Mutlaka Her Kadında ilk ilişkide  Kanama Olur mu?

Hayır, her kadında ilk cinsel ilişki, llk cinsel birleşme  ile  kanama olacak diye bir kural yoktur. Bazı  zarlar  esneyerek ilişkide kanama olmadan girişe izin verirler ( esnek kızlık zarı). Bazen de kızlık zarı çok ince olduğu için  yırtılan yerdeki kanlanma  ve damarlar da  az olduğundan dolayı , fark edilmeyecek kadar az  kanama olmaktadır. Himen ilişkiye uygun , ilişki ile yırtılmayan veya kanamayan kızlık zarı  olarak adlandırılın bu durum halk arasında ‘ esnek kızlık zarı ’ olarak bilinmektedir. Kadınların yaklaşık %25 inde  kızlık zarı ilişkiye müsaittir ve kanama olmaz veya çok az olan kanama fark edilmez. Bu gibi durumlarda kadın doğum uzmanına başvuru  durumunda  jinekolojik muayene ile kızlık zarının yapısı, özellikle   ve ilişki ile yırtılıp yırtılmadığı kolaylıkla anlaşılmaktadır.

BAKİRELİK TESTİ İÇİN NEREYE GİTMELİYİZ, NEREDE YAPILIR?

Herhangi bir genç kızımız bekaret kontrolü için hekim kontrolüne başvurmaz. Bir kızın bu şekilde ki bir duruma itilmesinin çeşitli sebepleri olabilir. Bu sebepleri aşağıda analiz edeceğiz. Bu başlıkta ifade ettiğimiz sorunun cevabına gelecek olursak eğer:

Bekaret testi için Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarına ya da Jinekoloji Uzmanlarına başvurmanız gereklidir. Ancak söz konusu bu muayene işlemi için özel sağlık kuruluşlarına başvurmanız gereklidir. 

Kızlık Zarı Ve Muayenesi İle ilgili kafanıza takılan soruların cevabı için gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. İstanbul KIZLIK ZARI fiyatları 2022 için bizi arayabilirsiniz.

Başka şahıslara kişisel bilgileriniz, hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi verilmez.

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Şişli’deki  kliniğimize başvurma sebebiniz  muayene içeriği ve kişisel bilgileriniz yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği R.G. 01.08.1998, 23420) tamamen gizli tutulacaktır.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.

Telefon
Instagram