Baby Botiluim Toksin

Baby Botiluim Toksin son yıllarda kırışıklıkların azalması için kullanılan yöntemlerden bir tanesidir. Normal Botiluim Toksin ile baby Botiluim Toksin arasındaki en önemli fark ise daha az fark edilir olmasıdır. Botiluim Toksin uygulamaları genellikle daha yoğun bir şekilde yapıldığı için insanların mimikleri de kaybolabilir. Fakat baby Botiluim Toksin enjeksiyonu oldukça doğal bir görünüm vermek için kullanılır. Böylece mimiklere de zarar gelmemiş olur. Genellikle yüzünde çok fazla kırışık bulunmayan ve yaşlılık etkilerini azaltmak isteyen kişiler tarafından tercih edilir.

Baby Botiluim Toksin (Minimal Botiluim Toksin) Uygulaması Nasıl Yapılır?

Baby Botiluim Toksin uygulaması için hazırlanan enjeksiyonlar da normal Botiluim Toksinler gibi botullinum toksininden üretilmektedir. Bu toksin de cilt için zararlı olmadığı gibi aksine oldukça yararlıdır. Buradaki temel amaç az miktarda toksin uygulaması yaparak o bölgede yer alan kasları uyarmak ve gevşemelerini sağlamaktadır. Genel olarak uygulama yapıldığı an direkt etkisi görülmez. Baby Botiluim Toksin etkilerini görmek için birkaç gün beklemek gerekmektedir. Uygulamadan 1 – 2 gün sonra kırışıklıklar azalmaya başlar. Böylelikle günden güne daha genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olursunuz.

Baby Botiluim Toksinin (Oyuncu Botiluim Toksinin)  Avantajları Nelerdir?

Baby Botiluim Toksinin avantajlarının başında yüzün ifadesini bozmaması ve oldukça doğal durması gelir. Hatta genel olarak baby Botiluim Toksin yapılan kişilerin yüzlerindeki Botiluim Toksin uygulaması çok dikkatli bakılmadığı sürece anlaşılmamaktadır. Sadece kırışıklıklar azaldığı için daha pürüzsüz bir cilde kavuşulur. Bu da cildi hem parlak hem de eskisine göre çok daha sağlıklı bir forma sokmaktadır.
Baby Botiluim Toksin enjeksiyonu düşük dozda Botiluim Toksin anlamına geldiği için kırışıklığı düzeltecek kadar uygulama yapmak yeterli olur. Böylece mimikleri hareket ettirmek için kullanılan kaslara da çok fazla etki etmez. Kaş ya da alın bölgesinde yapılan Botiluim Toksin uygulamalarında, kaşlarınızın hareketleri hesaplanarak doz ayarı yapılmaktadır. Bu sayede işlem sonunda kaş hareketleriniz de Botiluim Toksinden hiçbir şekilde etkilenmez.
Baby Botiluim Toksinin başka bir avantajı ise çok kısa süren ve genellikle yan etkisi olmayan bir tür olmasıdır. Yaklaşık olarak 15 dakika süren bir işlemdir. Ancak bu süre kişiden kişiye değişebilir. Uygulama yapıldıktan sonra hastalar normal hayatlarına hemen geri dönebilirler. Çünkü kızarıklık ya da şişlik gibi hiçbir yan etki gözlemlenmemektedir.

Baby Botiluim Toksin Hangi Alanlarda Kullanılır?

Yaygın olarak baby Botiluim Toksinin uygulandığı alanlar göz bölgesi, göz çevresi, kaş arasındaki yatay çizgiler, göz kenarları, alın bölgesi, gülüşten kaynaklı cilt hasarlarıdır. Baby Botiluim Toksin etkisi ne kadar sürer; genellikle 6 ayda bir yenilenmesi daha iyidir. Çünkü uygulamadan 6 ay geçtikten sonra etkileri yavaş yavaş kaybolmaya başlar. Genel prosedür minimum 6 aydır, duruma göre daha uzun da olabilir.
Seanslardan önce verilecek olan dozlar planlanır. 6 ay sonra tekrar yapılacağında da aynı şekilde dozların ayarlanması gerekebilir. Çünkü bazı durumlarda kırışıklıklar azaldığı için daha az uygulanması da yeterli olabilmektedir. O nedenle de seanslardan önce dozlar değişebilir. Bir sonraki gelişinizde sorun yaşamamanız için Uzmanınız takviminizi tutacaktır.

Baby Botiluim Toksin Kimlere Uygulanır?

Baby Botiluim Toksin özellikle yüz bölgesinde kırışıklık olan her cinsiyetten hastaya uygulanabilir. Herhangi bir zararı ya da yan etkisi bulunmamaktadır. Baby Botiluim Toksin hamilelere de uygulanabilmektedir fakat hamile olan kişilerin öncesinde doktorlarına danışması gerekmektedir.

Baby Botiluim Toksin Güvenli Midir?

Baby Botiluim Toksin çok uzun süredir kullanılan bir estetik yöntemi olarak bilinir. Bu nedenle uzmanlar tarafından yapılan baby Botiluim Toksin uygulamalarının hiçbir zararı yoktur. Doğru doz ve doğru uygulama alanı seçildiği sürece ve uygulama steril bir ortamda olduğu sürece oldukça güvenli bir yöntemdir.

Telefon
Instagram