Bebek Aldırma Hastaneleri

Ülkemizde bebek aldırma klinikleri ve hastaneleri yasal hizmet vermek zorunda olup yasal süre içinde sağlıklı hijyenik olmaya dikkat etmelidir. Bebek aldırma kliniklerinde yasaya uygun şartlarda hizmet verilmeyen yerler merdiven altı olarak tabir edilir. Bebek aldırmak için evli olmak gerekmez ancak evli ise eşten onay almak gerekir. 18 yaşını geçmiş olmak gerekir. Reşit olmak gerekir. Yasal süre içinde kürtaj yapmak gerekir.
Ağrısız Acısız güvenli Hijyenik Kürtaj prosedürünü uyguluyoruz.

Telefon veya WhatsApp ile bilgi almak mı istiyorsunuz? Aşağıdaki butonlardan birini kullanarak Asistanımız ile görüşebilir. Kürtaj ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Kürtaj prosedürü ,özel hastane ve klinik tarafından yapılmalıdır. Jinekologlar tarafından yapılmalıdır, Ebe ve hemşireler kesinlikle yapamaz. Bu operasyon, sağlık söz konusu olduğu için özen gerektirir. Öncelikle Türkiye’de uygun fiyatlara merdiven altı, kimliği belirsiz insanlar tarafından yapılmaması gereken Kürtaj, İstanbul kürtaj fiyatları çerçevesinde sadece klinik ve özel hastanelerde yapılır.
Gizlilik unsurlarından dolayı e-devlet veya e-nabız gibi kanallarda bu uygulamanın geçmesine izin vermiyoruz.  Kürtaj yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer husus e-devlet kayıtları oluyor. Bunun üzerine: Gizli kürtaj hizmetimizden faydalanmanız esas alırız.
Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , kürtaj yaptırabilirsiniz. Kürtaj işlemi öncesinde ve sonrasında iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.

  • Vakum yontemi ile yapılır. Rahim zarar görmez. Gelecekte gebeliği etkilemez.
  • Hasta kürtaj olurken uyur ve birsey hissetmez. Anestezi alır. Ağrı sızı olmaz.
  • İşlemden sonra hastamız 15 dakika özel odamızda dinlenip günlük hayatına geri döner.
  • Steril Hijyenik Güvenli Ruhsatlı Kliniğimiz .
  • İsteğe bağlı olarak genel ya da lokal anestezi uygulanır.

 

SAĞLIKLI Günlerde Buluşmak üzere…

Telefon
Instagram