BEKARET BAKİRELİK DİKEN DOKTORLAR HASTANELER

Bir çok kadın kendine ait özel nedenlerle bekaret dikme kararı alıyor.  Bunu toplumsal normlar dayatıyor.  Çünkü kadın ve erkek ilişkilerinde bakirelik kavramı ciddi önem taşıyor.  Bu konunun sosyal analizini yapmak baska bir bilimsel çalışma alanı konusudur.  Bizler sadece bu konuda mağdur olan ve arayışa girmiş kadınlara yol gösterici olabiliriz. Bekaret dikimi islemini İstanbul’daki özel kliniklerimizde gizlilik içinde gerçekleştiriyoruz.  Kayıtlar gizlidir. Isteyen geçici isteyen kalıcı dikim kararı verebilir. Buna uygun anestezi yöntemi seçiyoruz.  Lokal de olabilir genel de. Buna hasta ile beraber karar veriyoruz. Hijyene önem veriyoruz. Kanamayı garanti altına almak için en donanımlı ekip ile en son moda güncel işlemleri uyguluyoruz. Kendimize de çok güveniyoruz.


BİLGİ GİZLİLİĞİ – EN MODERN TEKNOLOJİKALICI / GEÇİCİ / LAZERLE KIZLIK ZARI DİKİMİEN MERKEZİ LOKASYON MECİDİYEKÖY VE BEYLİKDÜZÜ KLİNİKLERİMİZ – KOLAY ULAŞIMUYGUN FİYAT


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


Flep yöntemi ile Hymen yani kızlık zarının kalıcı olarak dikilmesi söz konusudur. Flep tıbbi terim olarak kaydırma anlamına gelmektedir. Geçiçi Kızlık Zarı Dikimi olarak 2 uygulaması mevcuttur. Geçici Kızlık Zarı Dikimi cinsel ilişkiden kısa bir zaman önce yapılmalıdır. Bu yöntemde kızlık zarı parçaları birbirine dikilir ve sonrasında bir bekleme süresi gerektirmez. Geçici kızlık zarı dikiminin kısıtlı bir süresi vardır. Sadece 7 gün dayanmaktadır. 7 gün içinde cinsel ilişkiye girmediğiniz takdirde dikişler bozulacaktır.

Flep operasyonları hem güvenli hem uygun hem kısa süreli hem de acısız operasyonlardır. Bu özellikleri sebebiyle flep operasyonlarına ilgi büyüktür. Emin ellerde opere olmak adına araştırma yapmak her kişinin sorumluluğudur.

Kızlık zarı dikim operasyonundan sonra ağır sporlar yapmamalısınız.

Karın bölgenizi fazla zorlayacak ve bacaklarınız fazla kasacak hareketlerden uzak durmalısınız.

Sadece İstanbul’dan değil tüm  illerden bir çok hastamız bekaret tamiri için İstanbul Bakıröy’deki muayenehanemize geliyor.

Durumunuzu Biliyor ve Önemsiyoruz

Kızlık zarı dikimi ameliyatının sizin için önemini bildiğimizden size ve bu ameliyata çok önem veriyoruz. Bu ameliyatın sizin tarafınızdan zor alınan bir karar olduğunu biliyor, hasta gizliliğin bizim içinde çok önemli olduğunu bilmenizi istiyoruz.

Telefon
Instagram