Best Surgeons for Hymen Repair Surgery (Hymenoplasty) Istanbul Turkey

Hymen repair is a procedure performed under local anesthesia or sedation. With the first intercourse, the hymen line, which causes bleeding, is reconstructed.

Long-term (permanent) hymen repair is a short-term surgical procedure that takes about 20 minutes when performed with the flap method.
Dr Nuh Gümüştekin, with his 20 years of gynecological experience in Istanbul, has performed thousands of hymenectomy surgeries. We have contracted hospitals and clinics. The procedure is completely confidential. You can get a price from us for the super kizlikzari planting process. Our prices range from 300 usd to 600 usd.

Short-term (temporary) hymen repair is a suitable repair one week before marriage. In other words, it is a repair that can be done within 1 to 7 days before marriage. This procedure is the most suitable method for women whose marriage date is certain and who require urgent hymen repair.

Kızlık zarı onarımı fiyatları uygulanacak tekniğe, hastane seçimi, anestezi şekline ve hastanede kalış süresine farklılıklar göstermektedir. Burada ameliyatın fiyatı kadar bu operasyonu yapacak hekimin ve kliniklerin tecrübesi, deneyimi ve bu operasyonlardaki başarısı daha önemli bir noktadır. O yüzden doğru tanı, doğru tedavi ve sonrasındaki takipler önem kazanmaktadır.

Telefon
Instagram