Çağlayan Kürtaj Fiyatları

Kürtaj Yaptırmak mı İstiyorsunuz?

kürtaj yapan hastane arayanlar için doğru adres. Sağlıklı, güvenli, hijyenik kürtaj için bizi arayabilirsiniz. Hastalarımızın özel bilgilerinin gizli tutulması ve mahremiyetinizin korunması bizim görevimizdir. Merdiven altı kliniklerden ve sağlıksız ortamlardan uzak durun ve kendinizi bize emanet edin. Vakum yöntemi ile 5 dk içinde bebek aldırmak artık çok kolay. 18 yaşından gün almış kadınlar bekar dahi olsalar kendi rızalarıyla kürtaj yapabilirler. Kanunun belirlediği süreler içinde yapılan kürtaj için bizi dilediğiniz vakitte arayabilirsiniz. Kafanıza takılan her konuyu bizimle rahatlıkla güvenle paylaşabilirsiniz. Evli kadınlar bebek aldırmak isterse eşlerinin onayını almakla yükümlüdür. Evlilik kurumunun korunması açısından bu önemlidir. Bekar çiftlerde bu zorunluluk yoktur. Ehil kişi tarafından doğru yöntemle yapılan kürtajın hiçbir riski yoktur. Kürtaj fiyatı konusunda çok çeşitli fiyat uygulamaları vardır ve hamilelik haftasına göre değişir. Haftaya göre fiyat belirlenir. Ama zaten kliniğimiz de en uygun fiyatlardan size yardımcı olmak için her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Yeter ki bize inanın ve rahat olun. Kürtaj ücretinden çok önemli olan husus hijyen ve sağlıkla işlemin tamamlanmasıdır.

Sağlık danışmanlarımızı 24 saat arayabilirsiniz. Her konuda aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kürtaj Nedir ?

Kürtaj veya daha doğru tabiriyle “küretaj”, genel anlamda rahim içinde istenmeyen bir gebeliğin tahliyesi anlamına gelmektedir.

Tıbbi literatürde gebelik terminasyonu, gebelik sonlandırılması veya dilatasyon-küretaj olarak da geçer.

Halk arasında küretaj (kürtaj); kurtaj, kürtaş, kurtaş gibi isimlerle de telaffuz edilmektedir.

Öncelikle şunu belirtmekte fayda var: “Kürtaj hiçbir zaman bir aile planlaması yöntemi değildir”.

İstenmeyen gebelikleri önleyebilmek için öncelikle modern aile planlaması yöntemleri etkin bir şekilde uygulanmalı ve her şeye rağmen istenmeyen bir gebelik ortaya çıkmışsa kürtaja başvurulmalıdır.

Kliniğimizde kürtaj için hemen randevu alabilirsiniz.

Telefon
Instagram