EN İYİ KIZLIK ZARI DİKİMİ YAPAN DOKTOR İSTANBUL 

JİN. OP. DR. NUH GÜMÜŞTEKİN
2021 SENESİ GENİTAL ESTETİK ÖDÜLÜ 📍

Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi Flep Yöntemi

Dikkat ederseniz kızlık zarı diken en iyi doktorlar size genelde kalıcı kızlık zarı dikimini tavsiye ederler, bunun sebebi ise orijinal bakirelik durumuna en yakın işlem metodunun flep yöntemi olmasıdır, aynı zamanda ustalık gerektiren, jinekoloğun tecrübeli olmasının ilk kural olduğu, son olarakta az sayıda jinekoloğun yapabildiği bir ameliyattır, tabiki geçici kızlık zarı dikimine kalıcı kızlık zarı dikimi adı takıp ta evlilikten birkaç gün önce kontrol adı altında yeniden geçici kızlık zarı dikimi yapma eylemini saymıyorum, o yüzden gerçek flep yöntemi ve gerçek olmayan flep yöntemi gibi kavramlar ortaya çıkmıştır. Bu durumda kızlık zarı diktirmeden önce detaylı bir araştırma yapmakta fayda var.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

600 ₺’den Başlayan Fiyatlarla

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.

Kürtaj fiyatları ücreti ne kadar?


Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Himenoplasti ücretleri sanıldığı kadar yüksek seviyelerde değildir, özellikle kızlık zarı diken en iyi doktorlar buna ihtiyacı olan herkesin ulaşabilmesi için makul düzeylerde tutarlar, ama şuda var, anormal yüksek fiyata zar dikim yapanların diğerlerinde daha iyi bir ameliyat yapıyor oldukları kanaatine kapılmayın, 25 dakika sürecek bir operasyon için aşırı pahalı ücretlendirme etik olmazdı. Yine de kızlık zarı dikimi fiyatlarının yapılacak dikimde sizin ek isteklerinize göre değişebileceğini söylemeliyim, mesela çift kat flep yöntemi, vajina daraltmalı flep metodu gibi üst düzey ameliyatlar daha pahalıdır, buna karşılık en ucuz kızlık zarı dikimi geçici olanlardır, onlarda 1 haftalık ve 2 haftalık olarak ikiye ayrılır.

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır ?

Hastaların %90 nın tercih ettiği ve kızlık zarı diken en iyi doktorların tavsiye edeceği kalıcı kızlık zarı dikimini anlatmak sanırım durumu özetlemeye yetecektir,  eski zarın üzerine birkaç dikiş atmak yeterli oluyor, dikişler 1 hafta veya 2 hafta içinde eriyeceği içinde geçici kızlık zarı dikiminde bu süre içince cinsel ilişkiye girilmez ise yapılan ameliyat boşa gider.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ise çok daha zor ve ustalık gerektiren bir müdahaledir, vajina girişindeki himen bölgesinde vajina duvarlarından tek çift kat flep kaldırılır ve orta hatta minik dikişlerle birleştirilir, küçük bir adet deliği bırakılır, yapılan işlem gerçektir, vajina dokusuna aittir, içinden damarlar geçmektedir , dolayısı ile ilişkide yırtılınca kan gelecektir.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

Geçici kızlık zarı dikimi günümüzde de acil durumlarda, vakti olmayanlar için önemli bir seçenek olarak karşımızdadır, cinsel ilişkiye girmek için süre kısıtlaması ile gelen metodun kullanımı bundan dolayı kısıtlıdır. Evliliğe günler kala vakit ayırıp bu işlemi yaptırmak ayrı bir yük getirebilir, işlemden sonra da hareket kısıtlaması  gerekir, koşmak zıplamak, hoplamak, spor yapmak cinsel ilişkiye kadar kısıtlanır. Buna karşın kalıcı kızlık zarı dikiminde iyileşme döneminde de günlük iş hayatınıza devam edebildiğiniz gibi, ilk aydan sonra da normal şekilde tüm fiziksel faaliyetleri gerçekleştirebilirsiniz.


Kızlık Zarı Dikimi Yorumları

Yeniden bakire olmak için doktor seçmek çok zordur ,kızlık zarı diken en iyi doktor hangisidir nasıl bileceksiniz, ya o değilse ne yapacaksınız, işte bu noktada başvurabileceğiniz tek bilgi kaynağı kızlık zarı dikimi yorumları oluyor, tabiki isterdiniz bir arkadaşınız daha önce kızlık zarı diktirmiş olsun ve size gerçek tavsiyelerde bulunsun ama bu son derece mahrem bir ameliyat olduğu için öz kardeşiniz bile diktirmiş olsa sizin haberiniz olmayacaktır , Kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını okurken de dikkatli olmak lazım, bazıları abartılı veya reklam amaçlı olabilir, daha kötüsü bir doktoru karalama amaçlı da kızlık zarı dikimi yorumu yazılmış olabilir. Doktor seçmek kolay iş değil gerçekten, siz en iyise bize gelin. Bunu her doktor diyebilir, karar sizin.

Kızlık Zarı Dikimi Yapan Doktorlar

İstanbul’da jinekologlar arasında ancak %20 kadarı kızlık zarı dikimi yapan doktorlar arasındadır, bunun sebebi nedir, himenoplasti ameliyatı yapan hastaneler ve jinekoloji muayenehaneleri hangileridir, kızlık zarı diken en iyi doktora nasıl ulaşabilirim, bekaret tamiri ameliyatlarında sonuç garantisi verebilen hekimler hangileridir, en uygun fiyata en iyi sonucu hangi doktorda elde edebilirim, dikimden yıllar sonra bile evlensem gerdek gecesinde kanama olur mu, İstanbul’da kızlık zarı dikimi fiyatları kaç paradır gibi sorular kafanızı kurcalıyorsa aşağıdaki linke tıklayarak bana takma isim girerek yorum şeklinde soru gönderebilirsiniz, Hymenoplasty yani bekaret onarımı diğer jinekolojik ameliyatlardan çok farklıdır ve toplumun önem verdiği bir kadının evlilik öncesi başka erkeklerle birlikte olup olmadığını anlama testi olan gerdek gecesinde kanamanın izlenmesini şeklindeki haksızlığa karşı yapıldığı için her doktor bunu yapmıyor olabilir. Ayrıca kızlık zarı dikiminde sonuç garantisi tabebi de birçok doktoru bakirelik ameliyatlarından uzaklaştırır, zira orijinaline uygun ve yıllar sonra bile evlenildiği zaman gerdek gecesinde kızlık zarı kanamasını garanti edebilmek ciddi  ve kişisel cerrahi el becerisi gerektiren bir operasyondur. Ayrıca işlemin mahremiyeti yani gizli tutulma ihtiyacından dolayı referans gösterilebilecek hasta popülasyonu oluşturmakta mümkün değildir.


Maliyetler : İstanbul Şişli’deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır merak ediyorsanız bizi telefonla arayabilirsiniz, yada  den güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi istanbul fiyatları her sene artmaktadır, kızlık zarı dikimi istanbul anadolu yakasında daha nadirdir, kızlık zarı dikimi istanbul bakırköyde bizim muayenehanemiz bulunuyor, kızlık zarı dikimi istanbul avrupa yakasında kızlık zarı diken doktor bulma ihtimaliniz daha yüksektir, kızlık zarı diken hastanelerde sgk kaydı yüzünden tercih dışı tutulur, kızlık zarı dikimi kadınlar kulübü ve bizim forum sayfalarımızda konuşulmaktadır, kızlık zarı dikimi yorumları için yukarıdaki linke tıklayın, kızlık zarı dikimi ücreti için WhatsApp tan liste isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi sonrası kabızlık

Kızlık zarı dikimi sonrası kabızlık çok sık görülen bir şikayettir, aslına bakarsanız kızlık zarı dikimi yaptırmış olmak kabızlığa yol açmaz, ameliyatın genellikle gizli yapılıyor olması, kimselere bahsetmeden gelip ameliyat olup hiç birşey olamamış gibi standart yaşantıya geri dönmek insanlarda büyük bir stres yükler ve bu durum kendini kabızlık olarak gösterir, bir diğer sebepte yapılan ameliyatın anüse sadece 2 cm uzaklıkta olmasıda rutin dışkılama alışkanlıklarının ertelenmesi ve birikime bağlı kabızlık durumuna yol açabilir. Birçok hasta dikilmiş kızlık zarının iyileşme döneminde aşırı ıkınma sonucu yırtılacağına, dikişlerini atacağına inanır, bu doğru değildir, özelliklede gerçek flep yöntemi ile yapılan himenoplastilerde kabızlık veya ıkınma ile yapılan ameliyat çalışması zarar görmez. Buna karşılık işin kolayına kaçılıp flep tabakaları tam kaldırmadan vajina duvarlarını birbirine dikmek şeklinde yapılan gerçek flep yöntemi ile alakası olmayan sözde kalıcı kızlık zarı dikimlerinde zar için özel bir alan olmadığından dolayı bacak haraketleri, ıkınma ve kabızlık durumlarında henüz iyileşmemiş dikişler zarar görebilir, zaten gerçek flep yöntemi dışındaki hiçbir uygulama uzun ömürlü değildir.

Gerçek flep yöntemi yapmış olsak bile kabızlık hastalarda daima bir endişe yaratır ve dikişlerin atabilceği kaygısı ile mevcut kabızlık ek streslerle dahada şiddetlenir, bunu engellemek için zaten her hastaya ihtiyacı olmasa bile ağızdan şurup şeklinde kullanılan laksatif yani dışkıyı yumuşatan ilaçlar veriyoruz, halihazırda kabızlığı olan hastalara ise laksatifle birlikte alttan anüs yolu ile kullanılan lavmanlarda önerebiliyoruz. İlk 3 haftalık iyileşme dönemi atlatıldıktan sonra , kabaca siz ona 1 ay deyin, artık kabızlık veya bacak haraketleri yeni yapılan kızlık zarına zarar vermez, doğuştan bakire olan bir bayanın yaptığı tüm fiziki aktiviteleride aynen yapabilecek duruma geliyorsunuz.

Kızlık zarı dikimi ameliyatından sonra aynı gün bile iş hayatınıza devam edebiliyorsunuz, ilk günlerde ortaya çıkan kabızlık dışkılama esnasında henüz çok taze olan dikişlerden sızıntı şeklinde kanamalara yol açabiliyor, bu sizi endişe ettirtmesin, zaten yapılan işlem bozulduğunda ciddi bir ağrı hissedersiniz ve belirgin kanama ortaya çıkar, o yüzden günlük ped üzerinde lekelenme şeklindeki kanamalar ilk günlerde normal karşılanmalıdır. Bu varsayımları tamamen gerçek flep yöntemi yapıldığı tezi üzerine kuruyorum, size farklı bir işlem yapıldı ise dikişlerinizin akıbetini sizi hiç muayene etmeden hiçbir doktor tahmin edemez, o yüzden öncelikle size hangi yöntemin uygulandığını ve gerçekten size söylenenle uygulanan ameliyat çeşidinin birbirini tutup tutmadığı konusunda emin olun, eğer bu konuda şüpheleriniz varsa başka bir jinekoloğa muayene olmaktan çekinmeyin.

Kızlık zarı dikimi ne kadar sürer ?

Bekaret tamiri konusunda karar verip konuyu derinlemesine araştıranlar İstanbul Bakırköy’deki muayenehanemizi arayarak Dr.  bey , kızlık zarı dikimi ne kadar sürer diye sorabiliyorlar, geçici zar diktirme operasyonu daha basit olduğu için 15 dakika kadar sürer, buna karşılık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ise çok daha hassas ve ustalık gerektiren bir ameliyattır, yaklaşık 30 dakika sürer. Vajina daraltma veya labioplasti ile birlikte yapılan himenoplastilerde operasyon süresi 1 saat civarına uzar.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Teknik olarak merak edilen kızlık zarı dikimi nasıl yapılır şeklindeki sorularıda cevaplayalım, lokal anestezi ile vajina tam olarak uyuşturularak gerçekleştirilen zar onarma işleminde geçici kızlık zarı dikiminde eski bozulmuş kızlık zarı kanatları yeniden birbirine dikilir, onarım 10 gün dayanır, flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde ise bozulmuş veya esnemiş kızlık zarının hemen bitişiğindeki vajina mukozasından ince bir flep dokusu kaldırılarak hymen halkasına dikilir ve yeni kızlık zarı teşekkül ettirilir. Yapılan işlem uzun sürelidir.

Kızlık zarı dikimi ne kadar ?

Himenoplasti işlemini kime  yaptıracağınıza karar verdikten sonra ikinci adımda kızlık zarı dikimi ne kadar sorusuna cevap ararsınız, zar diktirme konusunda en uygun  fiyatlar geçici himenoplasti içindir, ama en  çok tercih edilen ve en popüler olan flep yöntemi ücreti az daha pahalıdır. Ücretleri direkt olarak buraya yazamıyoruz ama telefonla arayarak veya WhatsApp’tan yazarak fiyat  isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı VE MUAYENESİ İLE ilgili kafanıza takılan soruların cevabı için gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. İstanbul KIZLIK ZARI fiyatları 2022 için bizi arayabilirsiniz.
Başka şahıslara kişisel bilgileriniz, hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi verilmez.

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Şişli’deki  kliniğimize başvurma sebebiniz  muayene içeriği ve kişisel bilgileriniz yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği R.G. 01.08.1998, 23420) tamamen gizli tutulacaktır.

Yasal Uyarı ❗

Burada yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu yazıda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

600 ₺’den Başlayan Fiyatlarla

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.

Kürtaj fiyatları ücreti ne kadar?

İstanbul kürtaj fiyatları, kürtaj yapan hastane, poliklinik ve tabip odası asgari ücret tarifesine göre değişiklik gösterirse de asıl kürtaj fiyatı belirlenmesi gebeliğin büyüklüğü, tercih edilen anestezi şekli (lokal veya uyutarak anestezi ile), daha önce kürtaj, doğum veya sezaryen olup olmadığı ve müdahaleyi uygulayan doktorun muayenesinin sonucunda bulduğu farklı bulgulara göre değişir.
Bugün için kürtaj fiyatları yukarıda anlatılan başvuran hastanın muayene durumuna bağlı olarak değişmekle birlikte 600-1000 TL civarından başlamaktadır.

Kaç haftalığa kadar kürtaj yaptırılabilir ?

Telefon
Instagram