Göktürk Kürtaj | Gizli Kürtaj Doktoru| Fiyatları

Özel Göktürk Kürtaj Polikliniği bilgileriniz GİZLİ kalır.

İstenmeyen Gebelik Sonlandırmak mı İstiyorsunuz?

Profesyonel olarak kadın sağlığı ve doğum hizmeti vermekteyiz. Kliniğimiz sadece kadın sağlığı üzerine kurulmuş olup Kadın Hastalıkları ve Doğum branşında birçok ameliyata imza atarak başarılı şekilde birçok müdahale gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra istenmeyen gebelik yani halk arasında bilinen adıyla “kürtaj”, hizmeti de vermekteyiz.

  • WhatsApp hattımızdan bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  • Alanında uzman kişilerden bilgi alın
  • Kişisel bilgileriniz tamamen bize emanet. Bilgileriniz gizli kalır kimse ile paylaşılmaz.
  • İstanbul’da en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

 

Günümüz çağında birçok istenmeyen gebelik durumları meydana gelebiliyor. Bunlarla ilgili tüm sorunlarınıza çözüm bulma çabası içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kişilerin Çocuk aldırma konusun da hassas oldukları en önemli nokta gizlilik olduğu bilinci içerisinde çalışmaktayız. Evlilik dışı gebelik problemleri, aile içi geçimsizlik, eşlerin ortak kararları ve tüm diğer durumlarda birlikte çözüm üretmeye çalışıyoruz! Lütfen sizde soru ve isteklerinizi çekinmeden bildirin.

Kürtaj Ne Kadar Sürer?

Normal şartlarda, 5 ile 7 hafta arasındaki gebelikler için uygulanan kürtaj, 10 dakika sürmektedir. 10 haftaya kadar olan gebeliklerde ise bu süre 15 dakikaya kadar uzayabilir. 10 haftanın üzerinde olan ve zorunlu olarak sonlandırılması gereken gebelikler için uygulanan kürtaj işlemi ise hastanın durumuna bağlı olarak yarım saat sürebilir.

Kürtaj Sonrası İyileşme Süreci Ne Kadar Sürer?

Kürtajdan sonra hastalar, aynı gün içinde evlerine ve günlük yaşamlarına dönebilir. Hastaların tam olarak iyileşmesi ise 1-3 gün arasındadır.

Göktürk’te Kürtaj ile ilgili bilgi almak ister misiniz ?

Op.Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Telefon
Instagram