İSTANBUL’DA 2023 KÜRTAJ FİYATLARI NE KADAR?

Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları ne kadar 2023 yılında kürtaj ne kadar? kaç TL? 

Kürtaj; istenmeyen gebeliklerin ya da anne adayının hayatını riske sokan hamileliklerin tıbbi müdahale yolu ile sonlandırılması işlemidir. Günümüzde kürtaj tekniği olarak en sık başvurulan uygulama rahmin içine ters basınç uygulanmasıdır. Vakumlu kürtaj ya da vakumla kürtaj olarak bilinen bu işlem, gebelik materyalinin boşaltılmasını sağlar.


Kürtaj Fiyatları ne kadar ile ilgili yazımıza aşağıda ulaşabilirsiniz.

KÜRTAJIN YAPILMA ZAMANI NE ZAMANDIR ? HERHANGİ BİR YASAL SÜRESİ VAR MIDIR ? KÜRTAJ İÇİN GEÇ KALINIR MI ?

Evet, Kürtaj işleminin yapılması için yasal bir süre vardır. Kanunlarla belirlenmiş olan bu yasal süre gebeliğin 10. haftaya kadar olan bölümüne kadar yapılır. 10.haftayı geçen gebelikler’de kürtaj işlemi yapılmaz. Gebeliğin kaçıncı haftasında olduğunuzu son adet başlangıcından bugüne kadar olan kısımda hesaplanır. İstanbul Kürtaj Fiyatları

2023 Kürtaj ücretleri farklılıklarını etkiyen en önemli etkenlerin başında gebelik haftası gelir. Gebelik haftasına göre kürtaj ücretleri değişir.

Kürtaj Fiyatları Neye Göre Değişir?

Özel hastane ve tıp merkezlerinde kürtaj fiyatları değişkendir. Bu sebeple neden olarak hastanenin donanımsal yapısı, kürtaj yapan doktorun bilgisi gibi durumlardan kaynaklanmaktadır. Özel hastanede gibi merkezlerde kürtaj ya da özel klinilerde kürtaj (özel muayenehane kürtaj) arasında da değişken fiyatlar dikkat çekmektedir.

Uygun Fiyatlarla kürtaj için bizimle iletişime geçiniz.

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


Kürtaj Nedir, Nasıl Yapılır, Kürtaj Sonrası  

Kürtaj ve Gebelik Kararı: Kadınların önemli bir korkusu da beklenmedik bir anda istenmeyen gebelik ile karşılaşmak ve gebeliği sonlandırmak için kürtaj kararı vermek ile ilgilidir. Bunun nedeni genellikle gebelikten koruyucu önlemlerin yeterli olarak alınmaması ya da alındığının zannedilmesi sonucu bir istenmeyen gebelik durumunda gebelik sonlandırma / çocuk aldırma ve kürtaj sonrası ile ilgili ne yapılacağını bilmemektir. Öğrenip karar verdikten sonra ÇÖZÜMÜ OLAN sorunlardan korkmayın ve verdiğiniz kararın GİZLİ kalacağından da emin olun.

İstenmeyen gebelik, korunmadan ya da korunduğunu sanarak olan ilişki sonrası gebe kalarak,  kadının doğum yapmak istememesi, doğum yapmanın sağlık açısından zararlı olması veya yaşayan çocuk sayısı istenenden fazla olan durumlarda görülen gebelik durumlardır. İstenmeyen gebelik olmaması için doktorunuzun önerdiği size uygun doğum kontrol yöntemlerini kullanmalısınız.

Aşağıdaki butonlardan bize 7 gün 24 saat ulaşabilir, merak ettikleriniz sorabilirsiniz.

Telefon
Instagram