KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ
Kalıcı Himenoplasti Fiyatları


Kalıcı kızlık zarı dikimi nedir? Cinsel ilişki ister 1 ay ister 1 yıl ister 10 yıl sonra olsun mutlaka kanama olur. Kalıcı kızlık zarı dikiminde flep kaldırarak ya da vajenden doku çıkarılarak vajen girişi daraltılır. Böylece cinsel ilişkide kanama sağlanır.


DİKİLEN KIZLIK ZARI NASIL BOZULUR ?

Kızlık zarı dikimi ameliyatını takiben iyileşme tamamlandıktan sonra kızlık zarı sıcak suya girme, yıkanma, spor yapma gibi durumlarda kendi kendine zarar görmez. Zarar görmesi için tekrar ilişki yaşanması veya vajinaya giriş olması gerekir.

 BİLGİ GİZLİLİĞİ – EN MODERN TEKNOLOJİKALICI / GEÇİCİ / LAZERLE KIZLIK ZARI DİKİMİEN MERKEZİ LOKASYON MECİDİYEKÖY VE BEYLİKDÜZÜ KLİNİKLERİMİZ – KOLAY ULAŞIMUYGUN FİYAT

Ülkemizde malesef birçok genç kız sosyal toplumsal ve dini nedenlerle Bekaret konusunda sorun yaşamaktadır. Güzel giden ilişkilerinde bakirelik sorunu yüzünden sorun yaşayan çok sayıda genç kız var. Günümüzde bu durum aslında üzücü bir durum. Bir kadının bedeni üzerinden bir gelecek kurma arayışı çok doğru olmasa gerek. Ancak bunlar sosyolojik konular. Biz gelelim konunun tıbbi boyutuna. Bakirelik tabusu kabus haline gelmiştir. Ancak bu korku artık işlevsel birkaç operasyon ile ortadan kalktı. Yüzlerce merkezde Yüzlerce doktor kalıcı ve geçici kızlık zarı dikimi yapıyor.  Ve çoğu yer gizlilik sağlıyor.  Kliniğimizde gizlilik çok mühimdir.  Kayıtlar karşınıza çıkmaz.  Zaten içerik itibariyle zar dikimi gizli bir işlem olmalıdır.
Kliniğimizde Kalıcı kızlık zarı dikimi işlemi lokal anestezi ile yapılır. Kalıcı zar diktirme için en ideal  zaman adet kanamasına en az 7 gün kaladır. Kızlık zarı flep yöntemi ile birlikte diğer bir genital estetik operasyonu olan labioplasti ya da küçük dudak estetik ameliyatı da beraber yapılabilir. Kızlık zarı flep yöntemi  sonrasında normal rutin  hayatınıza dönebilirsiniz. Ancak 1-2 gün istirahat daha sağlıklı olur. İşlem sonrası antibiyotik ve ağrı kesici hastaya reçete edilir. Kalıcı kızlık zarı flep yöntemi sonrasında genital bölgede gerginlik oluşturacak hareketlerden kaçınmak gerekir.  Bağırsakları yumuşak tutmalı, kabız olmamalı, uzun süre ayakta kalmamalı, genital bölgeyi kuru ve temiz tutmalısınız. İşlem de kendiliğinden eriyen dikişler kullanılır, dikişler erir, iz kalmaz. Yapılan yeni kızlık zarı bir sonraki ilişkiye kadar kalıcı olarak muhafaza edilir.

Kalıcı Flep  yöntemi için kızlık zarının ne zaman yırtıldığı önemli değildir. Aynı zamanda daha önceki ilişki sayısı ve süresinin de  bir önemi yoktur. Damarlı dokulardan oluşturulduğu için neredeyse orijinal kızlık zarına göre kanama olasılığı daha yüksektir.

Çift Katlı Flep Yöntemiyle Kalıcı Kızlık Zarı Dikimi

“Biz hastalarımıza  çift katlı flep yöntemiyle kalıcı kızlık zarı onarımı yapıyoruz” Bu teknikte  vajenden 2 adet flep kaldırılarak bir tanesinin dış yüzeyi diğerinin ise iç yüzeyi kapatması sağlanılır. Bu sayede flep dokusu iyileşmeye bağlı büzülmez, yer değiştirmez. Hem içten hem de dıştan koruma sağlar. 2. flep bir çeşit garanti görevi görür. Bizde kanama garantisi vardır.  Çift kat zaten garantili olsun diye yapılıyor.

Flep Operasyonları Ağrılı Bir İşlem Midir?

Flep yönteminde  anestezi ya da sedasyon altında işlem gerçekleştirilebilir. Bu durum işlem esnasında herhangi bir his olmaması işlem sonrasında da acı hissedilmemesini sağlar. Flep yinfeminde herhangi bir ağrı ya da acı hissedilmez. Bazen işlem yapılan dokunun gerilmesine bağlı  kısa süreli ağrı ya da acılar oluşabilir. Ancak bu durum hem çok nadir görülen hem de çok kısa ağrılar şeklinde süren bir durumdur. Endişe edilecek bir ağrı sancı ve anormal birsey yaşanmaz.

KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ  RİSKLERİ NELERDİR?

Kızlık zarı tamiri cerrahi bir işlemdir. Her cerrahi işlemde olduğu gibi kızlık zarı onarımında da ağrı enfeksiyon ve kanama olabilir. Bunlar doğaldır ve korkulacak birsey degildir. Genellikle bu  durumlar işlemden sonra 1 hafta kadar görülür ve 1 hafta boyunca leke şeklinde kanama ve batma  ve sızı şeklinde ağrılar olabilir. Daha ekstrem bir durum yaşanırsa lütfen bizimle irtibata geçin.

Kalıcı Flep Yöntemini Ne Zaman Yaptırmalıyım?

Kalıcı onarımı evlenmeden veya düşünülen ilişki tarihinden bir ay öncesine kadar istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.(Örneğin 5-6 yıl öncesi bile yaptırabilirsiniz.) Bunun için evlilik veya ilişki tarihini beklemeye gerek yok. Ne zaman istenirse o zaman ilişki yaşanabilir.

Dikilen  Kızlık Zarı Mutlaka Kanar mı?

Kalıcı onarımda özellikle çift katlı kızlık zarı onarımında büyük başarı sağlanmaktadır. Kanama oranı oldukça yüksektir. Çünkü bu işlemde vajinanın hem içerisinde hem dışarısında 2 adet flep dokusu katmanı  bulunur ve  bunların varlığı cinsel ilişkide kanamayı sağlar. Bilinen en güvenilir yöntem budur. Biz de islemlerimizi en son başarılı yöntemle yapıyoruz. Jin op dr Nuh Gümüştekin bu konuda sayısız kalıcı dikim işlemi gerçekleştirmiştir.

Kızlık Zarı Tekrar Tekrar Onarılabilir mi?

Kalıcı onarım sayesinde evet, defalarca bile tamir edilebilinir, yeniden kızlık zarı yapılabilir. Bu durum da kalıcı kızlık zarı onarımı için geçerlidir.

Kızlık Zarının Dikilmiş Olduğu Anlaşılır mı ?

Cinsel ilişki esnasında veya ilk gecede kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu anlaşılır mı diye merak edenler çok fazla  oluyor  , kızlık zarı dikimi  yüzde 99 olasılıkla anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa böyle bir işlem hiç yapılmazdı . Yüzlerce kişi anlaşılmasın diye dikiyo. Cinsel ilişkide penisin vajinaya 2 cm girmesi ve kızlık zarına dayanması olayı gerçekleşir ve orda bir kızlık zarı olduğu anlaşılır daha ileri itildiğinde ise kızlık zarı gerilerek yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarları ile  kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.

KIZLIK DİKİMİ E DEVLET KAYIT

İstanbul’da bulunan merkezimizde yapılacak operasyon için kayıtta kimlik şartına gerek duyulmamaktadır. İşlem bilgileriniz %100 gizli kalmaktadır ve hiçbir koşulda, hiçkimseyle paylaşılmamaktadır.  E devlet veya e nabız kaydına işlemez. Operasyonunuz sgk kaydına  e devlete veya e nabıza işlenmemektedir. 3.kisilerle bu işlem paylaşılmaz.

Kızlık zarı dikiminden sonra kesin kanama olur mu?

Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz yöntem, kalıcı kızlık zarı dikimi olduğundan; kalıcı yöntemle yapılan himenoplasti operasyonunda, kadının kendi dokusuyla aynı doku oluşturulduğu için kişinin cinsel ilişki için gün belirlemesine gerek yoktur ve operasyonun ardından uzun bir zaman dilimi geçse dahi ilk cinsel birleşmede kanamanın görülmesi mümkündür

KALICI DİKİM SONRASI

Geçici ya da kalıcı kızlık zarı dikimi cerrahi bir müdahaledir. Bu nedenle hastaların operasyon sonrasında bazı ayrıntılarına dikkat etmesi gerekir. Operasyon sonrasına dair bilinmesi gerekenler ;

• Kızlık zarı operasyonunda  anestezi kullanıldığı için operasyon sonrasında hafif  bir mide bulantısı olabilir.
• Hastaların operasyon sonrasında 2-3  gün  ped kullanması gerekebilir.
• Onarım sonrasında aynı gün ayakta olmak kaydıyla duş alınabilir .
• İyileşinceye kadar deniz, havuz, sauna ve hamamdan uzak durun.
• operasyondan sonra işlem bölgesine el sürülmesi gerekir .
• Tuvalet temizliğine dikkat edilmeli.
• Enfeksiyon riski için antibiyotik ilaç reçete verilir.
• Doktorun önerdiği ilaçların düzgün kullanılmalı.
• Beklenmedik bir durumda doktora bilgi verilmelidir.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul’da bekaret dikimi ücretleri yaklaşık 16××… tl civarından başlar , ama yapılacak işlemin ayrıntılarına göre de  artışlar gösterir. Örneğin  kalıcı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırarak kızlık zarı dikimi anlaşılır mı endişenizi kafanızdan silmek istiyorsanız İstanbul’da kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatınız yaklaşık 16…. tl iken , çift kat flep kızlık zarı dikimi ücreti 26…. tl civarıdır. Son yıllarda kızlık zarı dikimi ile baraber yapılan yeni ameliyat metodlarıda işin içine katılmaktadır , mesela kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatları yine yaklaşık .7×××… tl civarına yapılır , daha farkli olarak  kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi ve dış genital estetik beraber yapıldığında bu seferde fiyat .10×××… tl civarına kadar çıkabilmektedir. Ayrıntılı fiyat bilgisini danışman arkadaşlarımızdan ve iletişim adreslerimizden alabilirsiniz. Tüm bilgileriniz gizli kalmaktadır.

Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Kanama Olur Mu?

Hem geçici hem de kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra kanama olur. İşlemin yapılma amacı da kanaması zaten. İlişki sırasında partnerinizin zarın dikildiğini anlaması mümkün değildir. Sadece işlemi yapan kişi bu bilgiyi biriyle  paylaşırsa, kızlık zarı dikiminden üçüncü bir kişinin haberi olabilir. Kliniğimizde kızlık zarı onarımı islemi titiz bir gizlilik içinde gerçekleşir.  Kimlik bilgileri gizli tutulur.

Kızlık zarı VE MUAYENESİ İLE ilgili kafanıza takılan soruların cevabı için gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. İstanbul KIZLIK ZARI fiyatları 2022 için bizi arayabilirsiniz.
Başka şahıslara kişisel bilgileriniz, hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi verilmez.

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Şişli’deki  kliniğimize başvurma sebebiniz  muayene içeriği ve kişisel bilgileriniz yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği R.G. 01.08.1998, 23420) tamamen gizli tutulacaktır.

Telefon
Instagram