Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Tıbbi literatürde bu işlemin ismi HYMENOPLASTY dır. Kızlık zarının tamiri işlemini kadın doğum uzmanları veya estetik cerrahlar da yapabilmektedir. Hekimlerimiz % 100 kanama garantisi ile işlemi gerçekleştirmektedir. Hekimin bu konuda garanti veriyor olması çok önemli ve gereklidir. Kızlık zarı dikimi, konusunda deneyimli hekimler tarafından gerçekleştirildiğinde oldukça kısa süren bir işlemdir.

Kızlık zarı dikimi genel olarak kadın doğum uzmanları tarafından yapılmaktadır. Herhangi bir olumsuz sonuca yol açmaması için işlemin steril ortamda hijyen kurallarına uygun olarak yapılması şarttır. Bizim için en önemli hususlardan biri de budur. Hastanın sağlığı bizim için değerlidir.

Kliniğimizde kızlık zarı muayenesi için bizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi için Kliniğimizde Kullanılan Yöntemler

Kalıcı himenoplasti (kızlık zarı dikimi) operasyonu, 15-20 dakikalık bir süre içerisinde yapılabilen cerrahi bir operasyonudur. Kliniğimizde Flep ve Lazer Yöntemleri ile kalıcı kızlık zarı dikim işlemi gerçekleştirilmektedir.

Flep Yöntemi

Himenoplasti cerrahisinde bekaretin kalıcı tamirini sağlayan bir tekniktir. Flep yöntemi; uzman hekimler tarafından uygulanan doğru yöntemle %100 başarı ortaya koymaktadır. Flep yönteminde, vajina yan duvarlarından himen bölgesinden karşılıklı flep doku tabakaları kaldırılır ve eski kızlık zarının birkaç milimetre önüne dikilir, dikiş yönleri iyileşme döneminden sonra iz kalmayacak şekilde ayarlanır. Yeni zarın üzerinde birkaç milimetrelik bir adet geçiş deliği bırakılır, cinsel ilişkide penis bu adet deliğine yönelir ve ileri itildiğinde adet deliği birçok noktadan yırtılarak zar üzerindeki kan damarları patlar, dolayısı ile belirgin kızlık zarı kanaması oluşur. İşlemde var olan kızlık zarı tamir edilmemekte, yeni bir kızlık zarı oluşturulmaktadır.

Flep Yönetemi Avantajları

1- Kürtaj, normal doğum yapan danışanlarda bile rahatlıkla uygulanabilir.

2-Aynı hastaya birden fazla defa uygulanabilir.

3-Operasyon 20 dakikada gibi kısa bir sürede tamamlanır ve hemen günlük yaşama dönebilirsiniz.

4-Flep yöntemi kalıcı bir yöntemdir, yıllar sonra bile ilişki yaşansa kızlık zarı kanaması gelmektedir.

5-Kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası jinekolog muayenesi, kürtaj veya normal doğum gibi durumlarda önceden kızlık zarı dikimi yapıldığı anlaşılamamaktadır.

Geçici Kızlık Zarı Dikimi

İlişkinin 7-10 gün öncesi uygulanan bir yöntemdir. Burada daha önceden yırtılmış kızlık zarının yeniden onarılması söz konusudur. Yırtılan kısımlar yeniden karşı karşıya getirilerek yeniden dikilir. Özellikle ters C yöntemi dediğimiz yöntemle %100 bir başarı elde edilir. Eğer kısa süre içinde bir beraberlik olmazsa kullanılan iplikler ten rengindedir ve kendi kendine yaklaşık 20 günde emilir. Hasta aynı gün günlük yaşamına dönebilir.

Lazerle Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikim işlemi uygularken vajinal genişleme durumuna göre ihtiyaca göre vajinal daraltmada yapılması gerekebilir. Kullandığımız yeni nesil lazer cihazı ile artık kalıcı işlem esnasında vajinal daraltma işlemide gerçekleştirmekteyiz. Lazerin kızlık zarı tamirinde kullanımının en önemli avantajlarını özetlersek; kanamayı azaltması, iyileşmeyi hızlandırması ve tüm vajinal kanal boyunca daraltma işlemini kanama, ağrı vs gibi yan etkiler oluşturmadan sağlamasıdır. Lazer cihazı flep hazırlanması esnasında vajina’dan flep dediğimiz doku kaldırılmasında bize kolaylık sağlamakta ve gereksiz yere kanamadan dolayı dikiş konulmasını ve kanlanmanın bozulmasını engellemektedir. Bu sayede operasyonda istediğimiz sonuçları almaktayız ve hasta memnuniyeti daha iyi olmaktadır.

Lazerle Kızlık zarı dikimi yaklaşık yarım saat süren bir işlemdir. Himenoplasti işlemi yapılan hasta bir saat sonra normal işine geri dönebilir.

Kliniğimizde kızlık zarı muayenesi için bizi arayarak hemen randevu alabilirsiniz.

 

Kemerburgaz kızlık zarı fiyatları, Kemerburgaz kızlık zarı yapan yerler, Kemerburgaz kızlık zarı, Kemerburgaz kızlık zarı yapan doktorlar, Kemerburgaz kızlık zarı yerleri, Kemerburgaz kızlık zarı fiyatları, Kemerburgaz kızlık zarı yapan yerler 2018, Kemerburgaz kızlık zarı fiyatları 2018, Kemerburgaz kızlık zarı yapan doktorlar 2018, Kemerburgaz kızlık zarı yapan hastaneler, Kemerburgaz kızlık zarı yapan hastaneler, Kemerburgaz kızlık zarı diktirmek istiyorum, Kemerburgaz kızlık zarı, 2018 kızlık zarı fiyatları, 2019 kızlık zarı fiyatları, 2018 kızlık zarı ücretleri, 2019 kızlık zarı ücretleri, Kemerburgaz kızlık zarı yapan yerler, Kemerburgaz kızlık zarı tavsiye, Kemerburgaz ekonomik kızlık zarı diken yerler, Kemerburgaz kızlık zarı yaptırmak, Kemerburgaz kızlık zarı yapan yerler ve fiyatları, Kemerburgaz ucuz kızlık zarı, Kemerburgaz ucuz kızlık zarı yapan yerler, Kemerburgaz kızlık zarı yapan poliklinikler, Kemerburgaz kızlık zarı ücretleri, Kemerburgaz kızlık zarı forum, Kemerburgaz jinekolog kızlık zarı, Kemerburgaz kızlık zarı 2018, Kemerburgaz kızlık zarı 2019, Kemerburgaz özel kızlık zarı, Kemerburgaz jinekolog kızlık zarı fiyatları, Kemerburgaz kızlık zarı klinikleri, Kemerburgaz kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Kemerburgaz kızlık zarı yaptırmak, Kemerburgaz kızlık zarı yapan bayan doktorlar, Kemerburgaz kızlık zarı ne kadar, Kemerburgaz kızlık zarı fiyatı kadar, Kemerburgaz kızlık zarı nerede yapılır, Kemerburgaz kızlık zarı nasıl yapılır, Kemerburgaz kızlık zarı nerede yaptırabilirim, Kemerburgaz kızlık zarı nasıl yaptırabilirim, Kemerburgaz kızlık zarı muayenehane, Kemerburgaz kızlık zarı merkezi, Kemerburgaz kızlık zarı merkezleri, Kemerburgaz kızlık zarı yapan merkez, Kemerburgaz kızlık zarı yapan merkezler, Kemerburgaz kızlık zarı nedir, Kemerburgaz kızlık zarı olmak istiyorum, Kemerburgazda kızlık zarı dikimi, Kemerburgaz kızlık zarı yaptırmak istiyorum, Kemerburgaz kızlık zarı doktorları, Kemerburgaz kızlık zarı yapan yerler, Kemerburgaz ekonomik kızlık zarı yapan yerler, Kemerburgaz kızlık zarı dikimi, Kemerburgaz kızlık zarı diktirme

Telefon
Instagram