KIRAÇ KÜRTAJ

Esenyurt Kıraç Civarinda güvenilir kürtaj merkezimizde siz hastalarımıza hizmet vermek için bir telefon kadar yakınız.
Kürtaj arayışında olan hastalarımızın bize telefonla ulaşıp önce genel bilgi almaları mümkündür.  Ağrısız bir kürtaj süreci için  arkadaşlarımız size destek olacaktır.  Gizlilik talebi olan hastaların bu talebi korunur.

750 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu

KIRAÇ ESENYURT Kürtaj Merkezinde gerçekleştirilen vakumlu kürtaj operasyonu isteğe bağlı olarak genel veya lokal anestezi verilerek yapılmaktadır.  Bu sayede hastanın işlem sırasında acı duyması engellenmektedir ve daha az kanama görülmektedir.
Fiyatları telefondan öğrenebilirsiniz.
Kürtaj, jinekologlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Yetkisi olmayan kişiler tarafından yapıldığında kötü sonuçlar doğurabileceği unutulmamalıdır.

10 haftayı aşan gebeliklerde  embriyonun ölü olması veya sakat olması durumlarında  hekim kurulundan çıkacak onay ile küretaj uygulanır.
İşlem sonrası lütfen verilen ilaçları düzgün kullanın, 10 gün denize, havuza girmeyin, seksüel ilişkide bulunmayın. Hafif bir karın ağrısı, durup başlayan ara kanamalar, lekelenmeler olabilir. Ama ateş, şiddetli kanama, şiddetli karın ağrısı olursa mutlaka hekiminize başvurun.

Kliniğimizin en büyük önceliği ve ilkesi gizlilik ve hasta mahremiyeti. Hastalarımızın bilgileri ya da bura da yapılan muayene ve işlemleri hiç bir resmi kurum ya da kuruluşla ve 3. kişilerle paylaşılmamaktadır.

Telefon
Instagram