KIZLIK TAMİRİ YAPAN DOKTORLAR HASTANELER

İnsanoğlunun tarihsel gelişimi süresince pek çok toplum hymeni saflığın ve el değmemişliğin yani “bekaretin sembolü” olarak görmüştür. Bu inanışın uzantıları hala daha bizim toplumumuz gibi dünyadaki pek çok toplumda sıklıkla yer almaktadır.

Bir kişinin bakire olup olmadığı ultrason, MR veya Bilgisayarlı Tomografi ile anlaşılamaz. Tüm bu yöntemlerle anlaşılmaz. Yalnızca deneyimli bir jinekolog tarafından yapılan jinekolojik muayene ile anlaşılabilir.


BİLGİ GİZLİLİĞİ – EN MODERN TEKNOLOJİKALICI / GEÇİCİ / LAZERLE KIZLIK ZARI DİKİMİEN MERKEZİ LOKASYON MECİDİYEKÖY VE BEYLİKDÜZÜ KLİNİKLERİMİZ – KOLAY ULAŞIMUYGUN FİYAT


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


İsteyerek veya kazara bekaretinizi kaybetti iseniz ve bakirelik durumuna geri dönüş niyetiniz varsa kızlık zarı dikimi ile bu mümkün.Kızlık zarının tamir edildiği ancak bir jinekolog veya adli tabip tarafından anlaşılabilir.
Hymenoplasti operasyonu yapılarak ilk gecede kanama olması sağlanır.

Kızlık zarı dikimi ameliyatları bekaret tamiri ve sosyal nedenlere bağlı olarak yapılmaktadır.

Dikilmiş kızlık zarı hastanın isteğine bağlı olarak zor yırtılan, kolay yırtılan, az kanayan veya çok kanayan olarak ayarlanabiliyor, jinekolog özel isteğe göre bir kızlık zarı oluşturabiliyor, kısacası bekaretinizi geri kanama dışında birçok ayrıntıyıda isteğinize göre değiştirebiliyorsunuz.

Kızlık zarı yırtılınca kanaması kişiden kişiye değişir ve genelde birkaç damla oluyor. Esnek kız yapısına sahip olan kişilerde kanama olmaz.

Kızlık zarı dikimi veya tamiri en sık olarak iki şekilde yapılmaktadır: Uzun süreli (kalıcı dikim) ve Kısa süreli onarımlar (Geçici dikim).
Geçici kızlık zarı tamiri örneğin bir hafta sonra gibi kısa sürede evlenmeyi düşünen kadınlar için uygundur.
Evlilik tarihi belli olmayan kadınlar için kalıcı kızlık zarı tamiri isteğe bağlı şekilde uygulanabilir. Ne zaman cinsel ilişki yaşanacaksa kızlık zarı o zaman kanamaya müsait olacak şekilde dikilmektedir.
Geçici kızlık dikimi yönteminde lazer tekniği kullanılmaz.
Partnerinizin kızlık zarınızın dikilmiş olduğunu bilmesine imkan yoktur. Operasyonu yaptıran birçok kişi sonuçtan memnun kalmaktadır. Bu yüzden paniklemeye gerek yoktur.

Telefon
Instagram