KIZLIK ZARI DİKİMİ YAPAN HASTANELER

Himenoplasti işlemi diğer adıyla Kızlık Zarı Dikimi İşlemi hastanelerde elbette yapılmaktadır. Hastanın istegi üzerine kalıcı veya geçici olarak gerçekleştirebilir. Kızlık dikme yapan hastaneler istanbul da oldukça fazla sayıdadır. Kızlık zarı diktirmek isteyen kişiler genelde işlemin gizlilik içinde yapılmasını çok önemsemektedir. Kızlık zarı diken hastanede kayıtlara İşlemin gizli tutulması gerekir. İçerik itibariyle Himenoplasti işlemi zaten gizli olması gereken operasyondur.

Detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan TELEFON veya  WhatsApp butonlarınu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızlık dikimi geçici ve kalıcı olarak gerçekleşir. Hastanede ameliayathanede yapılabilir. Dileyen hastalara sedasyon altında işlem yapılır. Kızlık zarı dikim işlemi cok uzun sürmez. 20 ile 30 dakika içinde tamamlanır.

Kızlık zarı dikimi çok özel ve gizli bir durum olduğundan hic kimsenin işlemi bilmemesi gerekir. Hasta gizliliğini koruyacak bir merkezde kızlık zarı dikiminizi yaptırmanız gerekir. Hastanede doktora ulaşana kadar sekreter vs. birçok kişi ile karşılaşma olasılığı olduğundan bu gizliliği korumak oldukça zordur. özel konuda birçok sorunuz olacaktır. Sorularınız için iletişim numaralarımızdan gönül rahatlığıyla bize ulaşıp sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Gizliliğiniz %100 korunacaktır.

Şişli ‘deki merkezimizde hasta mahremiyeti ile güvenilir ve garantili kızlık zarı dikimi yapılır.. Kızlık Zarı Dikimi fiyatları için bize 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.. Sağlıkla kalın…

Telefon
Instagram