Körfez İzmit Kürtaj

Körfez bölgesinde kürtaj arayışı içinde olan hastalarımızın Körfez kürtaj doktoru ve Hastanesi hakkında bilgi için bize ulaşması bir telefonla son derece kolay.

Ağrısız Acısız güvenli Hijyenik Kürtaj prosedürünü uyguluyoruz.

Anadolu Kurtaj ve Avrupa kürtaj hastaneleri ekibimiz ile hastalarımızın konforlu kürtaj sürecini beraber planlanmaktayız.
Gelişen tıp teknolojisiyle, vakum yöntemi risksiz ve ağrısız bir yöntem olarak uygulanmaktadır.
Kürtaj işlemi özel hastane ve klinik tarafından yapılmalıdır. Bu operasyon, sağlık söz konusu olduğu için özenle gerektirir. Öncelikle Türkiye’de uygun fiyatlara merdiven altı, kimliği belirsiz insanlar tarafından yapılmaması gereken Kürtaj, İstanbul kürtaj fiyatları çerçevesinde sadece klinik ve özel hastanelere müracaat edilmesi gereken bir durumdur.

Gizlilik unsurlarından dolayı e-devlet veya e-nabız gibi kanallarda bu uygulamanın geçmesine izin vermiyoruz.  Kürtaj yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer husus e-devlet kayıtları oluyor. Bunun üzerine: Gizli kürtaj hizmetimizden faydalanmanız esas alırız.
Herhangi bir bilginizi vermeden randevu alabilir , tüm sorularınızı sorabilir , kürtaj yaptırabilirsiniz. Kürtaj işlemi öncesinde ve sonrasında iletişim numaramızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.

📌 Kürtaj yaklaşık 10 dakikada biter.

📌 Vakum yontemi ile yapılır. Rahim zarar görmez. Gelecekte gebeliği etkilemez.

📌 Hasta kürtaj olurken uyur ve birsey hissetmez. Anestezi alır. Ağrı sızı olmaz.

📌İşlemden sonra hastamız 15 dakika özel odamızda dinlenip günlük hayatına geri döner.

📌Steril Hijyenik Güvenli Ruhsatlı Kliniğimiz .

📌 İsteğe bağlı olarak genel ya da lokal anestezi uygulanır.

📌 Hasta bilgileri 3. Şahıslarla paylaşılmaz. Bilgi gizliliği sağlıyoruz.
E devlet ve e nabız da kayıt olmaz…

SAĞLIKLI Günlerde Buluşmak üzere…

Telefon
Instagram