Kürtaj Bedeli ve Maliyeti İstanbul

İstanbul da kürtaj bedeli klinige merkeze konuma doktora hastaneye göre farklılık gösterir. Kürtaj maliyeti çok yüksek olan bir işlem değildir. Çünkü yasaldır ve çok sayıda Kürtaj Merkezi bulunur. Bu konuda çok fazla hizmet veren merkez olunca kürtaj bedeli çok yüksek olmamaktadir.
İstanbul kürtaj merkezimizde 10 haftaya kadar yasal süre içinde yapilan kürtaj işlemi için fiyat almak isteyen hastalarımız whatsap bilgi hattından dilediği zaman arayıp, soru ve merak edilenler hususunda bize ulaşabilir. Doktor kadromuz 20 senelik deneyime sahiptir. Ekip ve ekipman en kaliteli ve hijyenik usulde hizmet vermektedir.

Kürtaj işlemini Kadın Hastalıkları Uzmanı Doktorumuz Yapmaktadır.
Kürtaj öncesi ultrason ile gebelik tespiti yapıldıktan sonra işleme alınırsınız.
Kliniğimizde yapılan işlemlerde tek kullanımlık hijyenik malzemeler kullanılır.
Kürtaj bedeli ve maliyeti için klinigimize yuzyuze görüşmeye de gelebilirsiniz.

Normal şartlarda, 5 ile 7 hafta arasındaki gebelikler için uygulanan kürtaj, 10 dakika sürmektedir. 10 haftaya kadar olan gebeliklerde ise bu süre 15 dakikaya kadar uzayabilir. 10 haftanın üzerinde olan ve zorunlu olarak sonlandırılması gereken gebelikler için uygulanan kürtaj işlemi ise hastanın durumuna bağlı olarak yarım saat sürebilir.

Hastalarımızı Önemsiyoruz !Hastalarımızın Gizlilik İsteğini Önemsiyoruz. Bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kuralllar neticesinde web sitesinde fiyat belirtilmesi yasaklanmıştır. Bu sebeple fiyat bilgisi almak için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

Hastalarımızın her an yanındayız 7 Gün 24 Saat iletişime Geçebilirsiniz.
Türkiye de Yasal Kürtaj Süresi 10 hafta olup 18 yaş sınırı vardır.
WHATSAP
0532 054 4623

Telefon
Instagram