Kürtaj istenmeyen gebeliklerin sonlandırılması ya da halk arasında bebek aldırma olarak bilinen işlemdir. Kürtaj, gebelik sonlandırma veya çocuk aldırma isimleri ile de anılmaktadır. Ülkemizde kürtaj yasal olarak sınırlandırılmıştır. Peki, bu sınırlandırma kimleri kapsamaktadır? Ülkemizde kürtaj olabilmeniz için öncelikle 18 yaşını geçmiş olmanız gerekir. 18 yaşını geçmeyen hastaların kürtaj olabilmesi için ailesinin onayı gereklidir. Eğer hasta 18 yaşını geçmiş ve evli ise hastanın eşinden izin alınması gereklidir. Eğer hasta eşi onay vermezse kürtaj yapılamamaktadır.
Peki, nereden kürtaj olabilirim? diye sıkça düşünmeye m başladınız? O halde sizi Özel Kadın Sağlığı Merkezi ile tanıştırıyoruz. Özel Kadın Sağlığı Merkezi, son teknoloji ile donatılmış ve sadece kadın sağlığı üzerine kurulmuş olan özel bir hastanedir. Hastanemizde kürtajın yanı sıra pek çok doğumda gerçekleştirmiştir. Hijyenik koşullara sahip olması ile kürtaj denilince akla ilk gelen hastane olabilmemizin nedeni, bugüne dek gerçekleştirilen doğum veya kürtaj fark etmez başarılı sonuçlar ile tamamlanmasıdır. Hastanemiz doktorları, işinde uzman ve tecrübelidirler. Bu sayede bugünde gerçekleştirilen operasyonların %100’ünde başarılı olmuşlardır.
İnsanlar tarafından en merak edilen konuların başında ise doktordan veya hastaneden çok kürtaj fiyatları gelmektedir. Hastalar genellikle internette; kürtaj ücreti, kürtaj fiyatları, kürtaj ücretleri, bebek aldırma fiyatı, çocuk aldırma fiyatı, bebek aldırma fiyatları, kürtaj fiyatı olarak arama yapmaktadırlar. Ancak şunu bilmelisiniz ki; internet aracılığı ile yapılan bu tarz aramalar sizleri sağlıksız koşullarda hizmet veren hastaneler ile karşı karşıya getirebilir. Bu durumların yaşanmaması için siz de kürtaj olacağınız hastanedeki kürtaj fiyatına değil, öncelikli olarak hastanenin temizliğine ve uzman doktorların işini başarılı ile yapıp yapmadığını dikkat etmek gereklidir. Kürtaj fiyatları hakkında kesin bilgi verilmesi İstanbul Tabipler Odası tarafından yasaklanmış olup kürtaj fiyatı hastanın gebeliğine göre değişiklik göstermektedir.
2 aylık gebelik fiyatları, 3 aylık gebelik ücretleri, 2 haftalık kürtaj fiyatları, vakum kürtaj fiyatları ve diğerleri hakkında merak ettiğiniz kürtaj fiyatları için bizi arayabilirsiniz. Şunu unutmayın ki; kürtaj fiyatları gebeliğin haftasına ve yapılacak olan işlemin boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Eğer siz de kürtaj olmak istiyorsanız; uzman ve tecrübeli doktorlarımızı tercih ederek kısa sürede sağlığınıza kavuşun.
kurtaj-fiyatlariKürtajdan korkuyor musunuz? Korkmanıza veya çekinmenize hiç gerek yok! Kürtajın farklı pek çok tekniği bulunmaktadır. Vakum kürtaj tekniği ise bu teknikler arasında en bilineni ve en çok tercih edilenidir. Vakum kürtaj ile kürtajdan korkmanıza gerek yok! 7 ile 10 dakika gibi kısa bir sürede acısız ve ağrısız vakum kürtaj olabilirsiniz. Üstelik vakum kürtaj fiyatları sanıldığının aksine pahalı değildir. Vakum kürtaj fiyatları da hastanın gebelik haftasına ve hastanın sağlık durumuna göre değişiklik göstermektedir.
Kürtaj fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da isterseniz whatsapp numaralarımızdan bizlere mesaj gönderebilirsiniz. Çekinmenize ve korkmanıza gerek olmadığını göreceksiniz. Vakum kürtaj sayesinde aynı gün taburcu olarak gündelik yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Kürtaj fiyatları hakkında bize ulaşın. İlgili hasta danışmanımız size kürtaj fiyatları hakkında detaylı bilgiyi vererek psikolojik açıdan da rahatlamanıza yardımcı olacaktır. Kürtaj hastanemiz ve uzman kürtaj kadromuz ile güvende olacaksınız!

Telefon
Instagram