Kürtaj Hapı Nedir?

Kürtaj Hapları Var Mıdır?

Kürtaj hapı ,Kürtaj hapları , düşüĝe sebep olan hap nedir nasil kullanılır sorusu çok sorulmaktadir. Kürtaj hapı diye bir hap yoktur aslında. Kürtaj için vakumlu tahliye yöntemi kullanılır. Kürtaj hapı aramak yerine , yasal süre içinde Kürtaj yapmak daha mantıklı bir davranış olur. Düşük hapları kullanmak yasal değildir. Düşük hapı satışı da yasaktır.

Ülkemizde 10 haftadan sonra gebelik sonlandırma da yasaktır. Hamile kişi, yasal sure içinde ise ve yaşı da 18 den büyükse kendi iradesi ile gebelik sonlandırma yapabilir.

18 yaşın altinda bireyler için yasal izin gerekir. Kürtaj yaptırmak istiyorsanız, İstanbul’da birçok seçeneğiniz bulunmaktadır. Hangi klinik veya hastaneyi tercih edeceğinize karar vermeden önce, fiyat ve kalite açısından farklı alternatifleri değerlendirmenizi tavsiye ederiz.

Bununla birlikte, İstanbul kürtaj fiyatları için kesin bir rakam aralığından bahsetmek doğru olmaz. Çünkü kürtaj ücretleri; doktorunuzun deneyiminden, gebeliğinizin kaç haftalık olduğuna kadar birçok etkene bağlı olarak değişmektedir.

Telefon veya WhatsApp ile bilgi almak mı istiyorsunuz? Yukarıdaki butonlardan birini kullanarak Asistanımız ile görüşebilir. Kürtaj ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen kuralllar neticesinde web sitesinde fiyat belirtilmesi yasaklanmıştır. Bu sebeple fiyat bilgisi almak için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

Telefon
Instagram