O SHOT (ORGAZM AŞISI) NEDİR?

O Shot, klitoris çevresi ve G noktasına hastanın kendi kanı alınarak hazırlanan PRP’nin özel bir yöntemle enjeksiyonu işlemidir. Plazma içerdiği büyüme faktörleri etkisi ile kanlanmayı ve duyarlılığı artırarak cinsel uyarılmayı ve orgazmı kolaylaştırmaktadır.
Vajina ve klitoris içi PRP uygulamasının, anorgazmi, cinsel isteksizlik ve disparoni (ağrılı cinsel ilişki) hastalarının tedavisi amacıyla yapılır.
O Shot Nedir? Orgazm Aşısı Hakkında

O Shot yani ‘Orgazm Aşısı’, klitoral komplekse PRP’nin (Plateletten Zengin Plazma) özel bir yöntemle uygulanmasıdır. PRP, kişinin kendi kanından santrifüjle hazırlanan plazma kısmıdır. İçinde büyüme faktörleri bulunmaktadır. PRP, içeriğindeki büyüme faktörleri sayesinde, uygulandığı alandaki hücreleri yeniler ve kanlanmayı artırır. Kanlanması ve duyarlılığı artmış olan bölgenin sinirsel uyarısı da o oranda artacaktır.

G -SHOT
G NOKTASI BÜYÜTME

G nokası büyütme işlemi yani Türkiye de bilindiği adıyla orgazm aşısı G noktasının yağ enjeksiyonu veya hyaluronik asit içeren dolgu maddesiyle büyütülme işlemidir. G noktası büyütme işlemi gerçekleştirilmesiyle silinen bölge tekrar belirgin hale gelir ve kadının orgazmı kolaylaşır.

G Shot Ne İçin Yapılır?

G noktası dolgusu (G Shot) farklı amaçlarla yapılabilmektedir. Bunlar:

• Cinsel hazzı arttırmak,

• Orgazmı kolaylaştırmak,

• Orgazmın daha doyurucu hale gelmesi gibi amaçlardır.

G Shot Kimlere Yapılmalı?

G Shot uygulamasının tek amacı; cinsel birliktelikte uyarılmanın ve hazzın artırılmasıdır. Özellikle, cinsel ilişkide orgazm olamama (koital anorgazmi) sorunu olan hastalar için uygundur. Hayatında hiçbir şekilde orgazmı yaşayamamış hastalarda yapılmamalıdır.

Telefon
Instagram