Özelde Kürtaj Fiyatları

Özel hastane kürtaj fiyatları için birkaç merkeze başvurarak fikir sahibi olabilirsiniz. Nitekim hastaneden hastaneye ve uzmandan uzmana fiyatlar farklılık gösterir.

özelde kürtaj fiyatları kaç tl 2024 Devlet hastaneleri kürtaj yapmayınca tüm yük özelde sağlık kuruluşlarına ve kliniklere kalıyor.  Özel kuruluşlarda sabit bir kürtaj fiyatı yoktur.  Bebeğin haftasına kliniğe doktora göre değişir.  Kişiye özel bir prosedürdür kürtaj fiyatı.  Başka işlemlerin yapılıp yapılmaması da ayrı bir kriterdir.  Spiral takılması vb gibi. Yaklaşık olarak İstanbul da özelde kürtaj 5,000 tl den başlar ve 10,000 tl ye kadar çıkabilir.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


Bilgilerim gizli kalacak mı?

 Bilgilerimin üçüncü şahıslarla paylaşılma ihtimali var mı?

Özelde Kürtaj Fiyatları

Lütfen merkezimizle iletişime geçin ve tedaviniz de dahil olmak üzere tüm bilgileriniz yasal haklarınız kapsamında tamamen gizlidir (RG 01.08.1998.23420). Üçüncü şahıslara hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi vermeniz mümkün değildir.

özelde kürtaj fiyatları kaç tl Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420) tümüyle gizli tutulacaktır. Başka şahıslara hastalığınız, tedaviniz ve şikayetiniz hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir.

Kürtaj E-Devlet / E-Nabız Kayıtları

Gizlilik unsurlarından dolayı e-devlet veya e-nabız gibi kanallarda bu uygulamanın geçmesine izin vermiyoruz. Kürtaj yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer husus e-devlet kayıtları oluyor. Bunun üzerine: Gizli kürtaj hizmetimizden faydalanmanız esas alırız

özelde kürtaj fiyatları kaç tl 2024

özelde kürtaj fiyatları 2024

özelde kürtaj fiyatları kaç tl

özelde kürtaj fiyatları

Telefon
Instagram