İstanbul Penis Büyütme ve Uzatma Estetiği

Penis boyu uzatma genellikle Falloplasti olarak adlandırılan istanbul penis büyütme ameliyatı, organın boyunu ve çevresini artırarak penisin kalıcı olarak büyümesini sağlayan bir prosedürdür. Estetik nedenlerle penis boyunu ve genişliğini büyütmek isteyen erkeklerin yanı sıra travma geçirmiş olanlar için bir yapılan ameliyattır. Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN, uzun yıllardır falloplasti ameliyatı yapan deneyimli cerrahtır. Buna tıbbi ve estetik nedenler dahildir. Falloplasti ameliyatı ciddi bir işlemdir. Özellikle yağ enjeksiyonu, hastanın doğal dokusunun kullanılmasını içerir.

Penis Büyütme ameliyatı yapılmadan önce, hastalar penis büyütme prosedürünü görüşmek için Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN ile tam bir değerlendirme yapacaklardır. Bu, falloplastiden neler bekleyebileceğinizi ve neler elde edebileceğinizin sonuçlarını kapsamaktadır. Ayrıca, karar verme sürecinize yardımcı olacak psikolojik bir değerlendirme de içermektedir. Ek olarak, konsültasyon, prosedürle ilişkili risklerin, ameliyatın herhangi bir yan etkisinin ve bakım sonrası konuların ele alınmasını görüşüldükten sonra işlem yapılmaktadır. Hastalar öncesinde Falloplasti operasyonu (penis büyütme) ameliyatıyla ilgili sorularını sorabilir ve sürecin sonraki adımları ile ilgili detaylı bilgilendirilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Esnasında Neler Olur?

Penis büyütme ameliyatı, hastaya uygun farklı ve zamanlarda kombine veya ayrı ayrı yapılabilen iki işlemden oluşmaktadır. Hasta Operasyona girmeden önce genel anestezi uygulanır ve penis büyütme ameliyatı normalde yaklaşık 4 (dört) saat sürer. Penis büyütmenin ilk aşaması penisin uzatılmasını gerçekleşir. Penisin uzunluğunun neredeyse yarısı vücudun içinde bulunur ve asıcı bağ ile halk kemiğine içten bağlanır. Penisi uzatmak için bu asıcı bağ serbest bir duruma getirilir ve bu da penisin daha fazla dışarı çıkmasını ve sönük haldeyken daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Bu, penisin tabanındaki mons pubiste yapılan bir kesiden bağların kesilmesiyle yapılır. Eğer daha uzun bir penise izin verecek yeterli deri yoksa, daha fazla uzunluk elde etmek için ameliyat gerekebilir. İkinci prosedür, penisin çevresini genişletmeyi içerir, bu da onu daha kalın hale getirir. Bunun için yağ enjeksiyonları veya kalıcı dolgu enjeksiyonları gibi uygulanabilecek çeşitli tedaviler olsa da, Yağ aşılama, kalıcı dolguya göre daha az komplikasyonla ilişkilidir.

Penis Büyütme ve Uzatma İşleminde Ağrı veya Acı olur mu?

Penis büyütme ameliyatı penis boyu uzatma hasta için ağrılı bir işlem kesinlikle değildir. Genel anestezi altında olduğunuz için sakinleştirici ve bilinciniz kapalı olduğundan işlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz. Ancak ameliyattan sonra rahatsızlık olabilir.

İşlemden Sonra Nasıl Bir Durum Sizi Bekliyor?

İşlemden sonra yani (penis uzatma ameliyatı) falloplasti ameliyatı tamamlandıktan sonra vücudunuzda bir miktar ağrı ve hassasiyet hissetmeniz normaldir.

Hastalara ağrıyı azaltmak ve mümkün olduğunda rahatsızlığı en aza indirmek için ağrı kesiciler önerilmektedir. Ek olarak, ameliyattan sonra penis’te kızarıklık ve şiş olabilir ve bunun geçmesi birkaç hafta sürebilmektedir. Penis büyütme ameliyatından sonra tam iyileşme yaklaşık 6 (altı) ila 8 (sekiz) haftadır. Penisin uzatılmasından sonra iyileşme yaklaşık altı ila sekiz hafta sürer. Penis çevresini genişletmek için yapılan ikinci prosedür de benzer bir iyileşme süresine sahiptir. Genel olarak, falloplasti ameliyatı sizde belirgin izler bırakmaz. Penisin tabanında penisi uzatmak için kesi yapılan küçük bir yara vardır. Ancak bu normalde vücut kıllarıyla kaplıdır ve görünümü zamanla solacaktır. Falloplasti veya penis büyütme ameliyatı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz; bugün Bizimle ile bir görüşme ayarlayabilirsiniz. 🙂

 

SIKÇA SORULAN SORULAR

  • PENİS BÜYÜTME AMELİYATI GÜVENLİ MİDİR?

Tüm cerrahi prosedürler risk taşır. kararınızı vermeden önce bunu cerrahınızla konuşmalı ve ameliyatla ilgili riskleri anlamalısınız.

  • AMELİYAT AĞRILI MIDIR?

Penis büyütme ameliyatı hasta için ağrılı değildir. Genel anestezi altında olduğunuz için, işlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissetmemeniz için sakinleştirici verilir. Ancak ameliyattan sonra rahatsızlık olabilir.

  • PENİS BÜYÜTME AMELİYATI BENDE İZ BIRAKIR MI?

Genel olarak, falloplasti ameliyatı sizde belirgin izler bırakmaz. Penisin tabanında penisi uzatmak için kesi yapılan bir yara vardır. Ancak bu normalde vücut kıllarıyla kaplıdır ve görünümü doğal olarak zamanla solacaktır.

  • PENİS UZATMA AMELİYATINDAN SONRA NE ZAMAN İYİLEŞİRİM?

Penis büyütme ameliyatından sonra tam iyileşme yaklaşık 6 (altı) ila 8 (sekiz) haftadır.

Telefon
Instagram