ŞARKÖY KIZLIK ZARI DİKİMİ
ŞARKÖY GEÇİCİ VE KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ FİYATLARI

KALICI KIZLIK ZARI DİKİMİ

Adet kanaması bitiminde yada adet kanaması 10 gün kala bu operasyon yapılabilmektedir. İlişki düşünülecekse yada evlenilecekse operasyon planlanan İlişki durumumdan 6-8 ay önce yapılmalıdır. İşlem lokal anestezi ile steril şartlar altında uygulanır. 20-30 dakika sürer. Yırtık bölge çıkarılıp vajina duvarından flep kaydırılarak bu yırtık olan bölgeye uygun sütürlerle dikilir. İşlemden 1-2 saat içerisinde günlük yaşama dönülür.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikiminde Uygun Fiyatlarla

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


GEÇİCİ KIZLIK ZARI DİKİMİ

Planlanan ilişki tarihinden 3-4 gün önce yapılır ve 15-20 dakika sürer. Uygulamada yırtık alanları karşılıklı getirilerek sütür edilmektedir. Lokal anestezi ve steril şartlar altında yapılmatadır.  Garantisi Başarısı %100 dür.

Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Kalıcı ya da geçici yöntemi ile kızlık zarı dikiminden sonra vajinal kuruluk ve temizliğe önem verilmelidir.

• Kızlık zarı dikiminden sonra bir ay enfeksiyon olmaması açısından deniz, havuz veya saunaya girilmemelidir.

• Yine dikimden sonra toplu girilen tuvaletler tercih edilmemelidir eğer ki tercih edilmesi durumunda vajinal hijyene dikkat etmelisiniz.

• Kızlık zarı dikimlerinden sonra bir ay kadar çok dar olacak şekilde pantolon tercihi yapmamalıyız.

• Kızlık zarı dikiminden sonra doktorunuzun önerdiği reçetedeki ilaçları düzenli ve doğru şekilde kullanmalısınız.

Kızlık Zarı Muayenesi Kayıtlara Giriyor mu?

Hastanelerde kızlık zarı muayenesi kayıt altına alınmaktadır. Ancak kızlık zarı muayenesi, sizlerin haricinde başka kişilerle, 3. şahıslarla paylaşılmaz. Yani  muayene bilginiz paylaşılmamaktadır. Ayrıca eğer kızlık zarı ameliyatının hiçbir şekilde kayıt altına alınmasını istemezseniz, bunu özel muayenehane doktorlarına başvurarak talep edebilirsiniz.

Bununla beraber kızlık zarı ile ilgili resmi bir belge söz konusu olursa, ilk yapmanız gereken savcılık veya karakola başvurmak olacaktır. Daha sonra kızlık zarı muayenesi yaptırmak için hastanelere başvuruda bulunabilirsiniz.

Kızlık zarı VE MUAYENESİ İLE ilgili kafanıza takılan soruların cevabı için gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. İstanbul KIZLIK ZARI fiyatları 2022 için bizi arayabilirsiniz.
Başka şahıslara kişisel bilgileriniz, hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi verilmez.

GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Ergene’deki  kliniğimize başvurma sebebiniz  muayene içeriği ve kişisel bilgileriniz yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği R.G. 01.08.1998, 23420) tamamen gizli tutulacaktır.

Telefon
Instagram