TEKİRDAĞ ÇORLU KIZLIK ZARI DİKİMİ

Kızlık Zarı Muayenesi Nasıl Yapılır?

Kızlık zarı muayenesi, kadın doğum uzmanları veya jinekologlar tarafından yapılmalıdır!

Jinekolojik muayene masasında hastanın genital bölgesinde dış dudaklar hafifçe tutularak kenara çekilir ve kızlık zarı yapısı gözlemlenir. Kızlık zarı muayenesi sırasında genelde ağrı veya acı hissedilmez. Hastalarımız adetliyken de bu muayene yapılabilir. Kızlık zarı muayenesi yapıldıktan sonra en ideali hastalarımıza kızlık zarı yapısını bir kağıda çizerek anlatmaktır.

Detaylı bilgi almak içinaşağıda bulunan TELEFON veya WhatsApp butonlarınu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Tekirdağ Çorlu’da kızlık zarı dikimi için kliniğimizde belirlenen fiyat politikası geçici ya da kalıcı ayırt etmeksizin, işlem anestezi muayene ve kontrol hepsi dahil sabit olarak yansıtılmaktadır. Lütfen fiyat bilgisi için bize ulaşın.

Birden fazla kızlık zarı dikimi yapılabilir mi?

Evet daha önce kızlık zarı dikimi yaptırmış bir kişi yeniden dikim yaptırabilir.

Kızlık Zarı Muayenesi Hakkında

Kızlık zarı muayenesi sonrası eğer kızlık zarında ciddi bir yırtık veya zedelenme tespit edilmişse tabi bu durum hemen hemen tüm hastalarımız için tam bir kabus haline dönüşebiliyor. Çünkü hali hazırda veya sonraki ilişkisini maalesef ilk cinsel birlikteliğinde kızlık zarından gelecek kanama, kızlık zarı yırtılması, kızlık zarı zedelenmesi, kızlık zarı patlaması, kızlık zarı delinmesi, kızlık zarı parçalanması, kızlık zarı kanaması üzerinden şekillenmesi ister istemez toplumun oluşturduğu yoğun baskı nedeniyle kendisinin çok kötü hissetmesine neden olmaktadır. Bu aşamada uygulanan kalıcı kızlık zarı dikimi, kızlık zarı onarımı, kızlık zarı tamiri, geçici kızlık zarı dikimi, kızlık zarı yenilenmesi, kızlık diktirme, kızlık zarı diktirme şeklinde toplum içinde adlandırılan ameliyatlarla pek çok genç bayan için hayata tutunmada önemli bir zemin oluşturmaktadır.

Çoğu zaman tam bir cinsel birleşmeye hazır olmadan sevgilisi veya nişanlısı ile olan bir yakınlaşma veya sürtünme sonrası oluşan bu tip kızlık zarı yırtılması kızlık zarı zedelenmesi kızlık zarı patlaması kızlık zarı delinmesi kızlık zarı parçalanması kızlık zarı kanaması gibi durumlarda başarılı kızlık zarı dikimi kızlık zarı onarımı kızlık zarı tamiri kızlık zarı yenilenmesi kızlık diktirme kızlık zarı diktirme şeklinde toplum içinde adlandırılan ameliyatlarla uygulanmaktadır.

Telefon
Instagram