YALOVA KÜRTAJ

Yalova Kürtaj Fiyatları

Yalova bölgesinde vermiş olduğumuz hizmetler doğrultusunda bölgede en çok tercih edilen kürtaj kliniklerinden biri haline geldik. Kürtaj fiyatları ile alakalı olarak hükümetin tasarlamış olduğu yasalar gereği ile internet üzerinden herhangi bir fiyat bilgisi tarafımızca verilememektedir.

Yalova kürtaj kliniği olarak yasaların gerekliliklerinden ötürü gebeliğin en geç 10. Haftasında olunması gerekmektedir. 10. Haftadan önce yapılmış olan kürtajlar sağlık açısından bireyleri olumlu etkilemektedir. Türkiye Cumhuriyeti anayasa maddelerine göre 10. Haftadan sonraki süreçte kürtaj yaptırmak mümkün değildir.

Detaylı bilgi almak içinaşağıda bulunan TELEFON veya  WhatsApp butonlarınu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kürtaj, bebeğin, anne adayının hayatını tehlikeye atıp atmadığını öğrenebilmek için kliniğimize başvurup bu rahatsızlıklar ve riskler hakkında bilgi edinilebilir.

Kürtaj Yaptırırken Önem Verilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Kürtajın ana prensibi bireylerin istemediği gebelikleri sonlandırmak için yaptığı cerrahi müdahalelerdir. Ancak bu durumdan ziyade kadın hastalarda rahim bölgesinin temizlenmesi içinde kürtaj işlemi uygulanır. Kliniğimizde yapılan kürtaj işlemleri tarafımızca arşivlenmektedir.

Yalnız Yalova kürtaj kliniği olarak bu bilgiler bizim tarafımızdan gizlilik şartlarına uygun bir şekilde korunarak 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Kürtaj operasyonları, kliniklerimizde bulunan steril ortamlarda yapılmaktadır.

Ancak bu durum haricinde Sakarya yakınlarında bireylerin istedikleri hastanelerde bu operasyonları başarılı bir şekilde yapıyoruz. Kürtaj yapıldıktan 15 gün sonrasına kadar cinsel ilişki kesinlikle yapılmamalıdır. Bunun temel sebebi ise vücut içerisindeki cinsel organların enfeksiyon kapma riski vardır

Sezaryen doğumu olanlarda kürtaj yapılabilir mi ?

  • 1 yıldan önce sezaryen doğumunuz varsa doktorunuza mutlaka bildirmelisiniz. Çok sık olmamakla birlikte gebelik kesesi sezaryen yerine yerleşmiş olabilir. Bu durum ultrason muayenesi ile belli olur. Eğer gebelik sezaryen yerine yerleşmiş ise kanama riski olabileceğinde işlem hastanede yapılmalıdır.

Kürtaj sonrası yatış gerekir mi?

  • Kürtaj sonrası 20-25 dakika hasta dinlenme odasında dinlenir kendini iyi hissedince günlük yaşantısında geri dönebilir hale gelir. Kürtaj yatış gerektiren bir işlem değildir.
Telefon
Instagram