ZAR DİKİMİ FİYATLARI KIZLIK ZARI TAMİRİ

Kızlık zarı dikimi işlemi gizlilik içinde yapılır. Kliniğimizde yüzlerce hastaya zar dikimi işlemi yapılmıştır. Deneyimli ekibimiz ve zar dikimi konusunun toplumsal sosyal hassasiyeti oluşu nedeniyle en güzel yöntemlerle garantili zar dikimi işlemi yapmaktayız.

Detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan TELEFON veya  WhatsApp butonlarınu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zar dikimi kalıcı veya geçici amaçla yapılabilir. Kalıcı zar diktirme işlemi 30 gün içinde iyileşir ve süresiz bir işlemdir. Kişi dilediği zaman ilişkiye girebilir. Geçici kızlık diktirme işlemi ise 7 gün içinde ilişki olursa başarılı olur. Zar dikimi fiyatları hastanede , özel muayenehanelerde değişim gösterir. Zar dikimi fiyatlarını makul düzeyde tutmak gerekir. Bu işlem sosyal sebeplerle yapılan bir işlemdir. Bu nedenle yüksek rakamlarla genç kızlarımızı zor durumda bırakmayı doğru ve etik bulmuyoruz.

Kliniğimizde zar dikimi için 2000 tl den başlayan fiyatlarla hizmet veriyoruz. Kalıcı zar dikimi ile geçici zar dikimi fiyatları aynı değildir. Geçici zar diktirme operasyonu daha uygun fiyatlı bir işlemdir. Kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı, geçiciye nazaran daha yüksek fiyatlı dır. Lütfen zar dikimi fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi sizlere asistan arkadaşlar tarafından verilecektir..

Telefon
Instagram